• Beczkowe Sauvignon Blanc - zestaw 3 butelek + DARMOWA DOSTAWA

Beczkowe Sauvignon Blanc - zestaw 3 butelek + DARMOWA DOSTAWA

1 x Sauvignon Blanc, Cape Crest, 2016, Hawke’s Bay, Te Mata Estate, Nowa Zelandia

Cudownie świeże, owocowe, złożone i eleganckie – to cecha charakterystyczna Cape Crest. Wino posiada aromaty agrestu, kopru włoskiego, grejpfruta i czerwonej porzeczki. Nuty kokosowe, pochodzące z beczki łączą się z posmakami gujawy, mango, skoncentrowanymi cytrusami oraz białymi kwiatami, aby nadać temu winu wagi oraz wspaniałej długości. Fermentowane w beczkach, aby nadać mu bardziej gładkiego i miękkiego stylu, niż większość nowozelandzkich Sauvignon Blanc. Można je przechowywać przez kilka lat (większość Sauvignon Blanc tego nie wytrzymuje) lub cieszyć się nim już teraz. Idealne do ryby lub innych owoców morza.

1 x Megalithe, Sancerre (Sauvignon Blanc), 2013, Dolina Loary, Saget la Perriere, Francja

Dobrze zaokrąglone wino, o aromacie dojrzałych owoców z nutą wanilii, ukazuje zdumiewającą pełnię w ustach. Posiada wspaniałą złożoność, która będzie się uszlachetniać w miarę upływu lat. Finezja i delikatność, sprawia, że jest to rzadkie wino. ‘Megalithe’ będzie doskonałym towarzyszem najbardziej wyrafinowanych dań, takich jak homary czy raki. Po kilku latach dojrzewania, będzie idealne z foie gras.

1 x Sauvignon Blanc, Barrel Fermentem, 2014, Napa Valley, Duckhorn, Kalifornia

To eleganckie wino jest mieszanką gron Sauvignon Blanc (83%) i Semillon (17%), zebranych i selekcjonowanych z najlepszych parceli Napa Valley. Część gron Sauvignon Blanc było fermentowane w beczkach z francuskiego dębu. Dzięki tej technice oraz dodaniu niewielkiej ilości Semillon, wino zyskało większą głębię i złożoność aromatu. Na podniebieniu wyczuwalne posmaki dojrzałych cytrusów oraz tropikalne posmaki Sauvignon Blanc.

  • 352,00zł
  • 329,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 19.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h