• Czerwone wina na lato (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Czerwone wina na lato (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

4 x Gamay Noir, Estate Vineyards, 2021, Hawke’s Bay, Te Mata Estate, Nowa Zelandia

Te Mata Estate jako pierwszy producent w Nowej Zelandii wprowadził do oferty wina oparte wyłącznie na szczepie Gamay Noir à Jus Blanc - czyli szczepu bazowego najlepszych win regionu Beaujolais we Francji. 

Gamay Noir posiada zniewalający zapach dojrzałych malin, soczystych truskawek i słodkiego, czerwonego jabłka. Na podniebieniu jest orzeźwiające, miękkie i bogate, a jednocześnie delikatne. Posmaki śliwki, ciemnych czereśni, nuty kakao i francuskiej wanilii dodają temu winu uroku i sprawiają, że w ustach jest wspaniale aksamitne. Może być serwowane w temperaturze pokojowej lub, w okresie letnim, lekko schłodzone.

4 x La Petite Perriere, Pinot Noir, 2021, Dolina Loary, Saget la Perriere, Francja

Piękny rubinowy kolor z granatowymi refleksami. Wyczuwalne aromaty czarnych owoców takich jak jeżyny i jagody. Na podniebieniu jest pełne, obfite o świeżym posmaku wiśni. To Pinot Noir właśnie osiągnęło swoją dojrzałość.

4 x ‘Los Companeros’, Shiraz/Tempranillo, 2019, Clare Valley, Pikes, Australia

Wino wyprodukowane z mieszanki gron Shiraz i Tempranillo, które doskonale się uzupełniają. Jest bogate w aromaty czerwonych i czarnych owoców oraz przypraw. Na podniebieniu przeważają posmaki owoców jagodowych. Shiraz dostarcza pikantno-słodkich posmaków owocowych, natomiast Tempranillo nadaje pyszny, taninowy profil. Wspaniała równowaga między owocem, a kwasowością.

  • 764,00zł
  • 685,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h