• Doskonałe wina beczkowane  12 butelek + DARMOWA DOSTAWA

Doskonałe wina beczkowane 12 butelek + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

2 x Sauvignon Blanc, Cape Crest, 2019, Hawke’s Bay, Te Mata Estate, Nowa Zelandia

Cudownie świeże, owocowe, złożone i eleganckie – to cecha charakterystyczna Cape Crest. Wino posiada aromaty agrestu, kopru włoskiego, grejpfruta i czerwonej porzeczki. Nuty kokosowe, pochodzące z beczki łączą się z posmakami gujawy, mango, skoncentrowanymi cytrusami oraz białymi kwiatami, aby nadać temu winu wagi oraz wspaniałej długości. 

Fermentowane w beczkach, aby nadać mu bardziej gładkiego i miękkiego stylu, niż większość nowozelandzkich Sauvignon Blanc. Można je przechowywać przez kilka lat (większość Sauvignon Blanc tego nie wytrzymuje) lub cieszyć się nim już teraz. Idealne do ryby lub innych owoców morza.

2 x Chardonnay Crocodile’s Lair, 2018, Overberg, Bouchard Finlayson, Południowa Afryka

Grona do produkcji tego wina zbiera się z nienawadnianych winorośli, dzięki czemu wino jest bogate w mineralne i owocowe posmaki. Cudownie świeże, eleganckie i wyrafinowane wino o wspaniałym aromacie soku cytrynowego uzupełnionego nutami białej brzoskwini, nektarynki i gruszki. Leżakowane w beczkach z nowego, francuskiego dębu. Posiada doskonały potencjał do leżakowania.

2 x Verdejo, Fdermnetado en Barrica, 2018, D.O. Rueda, Caserio de Duenas, Hiszpania

Wino o jasno żółtym kolorze ze złotymi refleksami. W aromacie wyczuwalne cytrusowe i grejpfrutowe nuty z kremowymi niuansami. Na podniebieniu intensywne i wyraziste z doskonałą równowagą pomiędzy owocami, kwasowością i dębem. Ładnie zaokrąglone o pełnym smaku i długim zakończeniu. Dojrzewało przez 8 miesięcy w beczkach dębowych. Doskonałe do wyrazistych i pikantnych potraw, a także do ryb z grilla, makaronów oraz kremowych serów.

2 x Le Pinacle, Chardonnay, 2018, Langwedocja, Domaine Sainte Rose, Francja

To luksusowe Chardonnay leżakowało przez 12 miesięcy w nowych i rocznych beczkach z francuskiego dębu. Wino posiada wspaniały bladozłoty kolor i jest pełne aromatów białej brzoskwini oraz owoców tropikalnych. Na podniebieniu jest złożone i przepełnione intensywnymi posmakami. Będzie doskonałe do grillowanej ryby oraz kurczaka.

2 x Pluma, Alvarinho, 2017, Minho, Casa Santos Lima, Portugalia

Wytwarzane z najbardziej popularnej odmiany uprawianej w regionie Minho. To wino o cytrynowym kolorze, świeżym i owocowym aromacie, z nutą marakuji i białych kwiatów. Na podniebieniu jest eleganckie i harmonijne.

2 x Quinta Vale de Fornos, Reserva branco, 2019, DOC DO Tejo, Encostas d’Alqueva, Portugalia

Quinta Vale de Fornos to jedna z najstarszych winnic w regionie Tejo. Wino zostało wyprodukowane z mieszanki gron Arinto, Chardonnay, Gewurztraminer, uprawianych w najlepszych parcelach winnicy. To szlachetne i subtelne wino leżakowało w najwyższej jakości francuskich beczkach. Posiada wspaniały aromat z wyraźnymi, cytrusowymi nutami.  W ustach jest intensywne i aksamitne, o dobrej kwasowości, co z pewnością pozwoli na pozytywne starzenie się przez kolejne 5 lat.

  • 908,00zł
  • 799,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h