• Jesienny zestaw De luxe 3 butelki + DARMOWA DOSTAWA

Jesienny zestaw De luxe 3 butelki + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

1 x Autentico, Malbec, 2020, Salta, Colome Estate, Argentyna

Usytuowanie winnicy na większej wysokości zapewnia owocom więcej słońca, mniej ochrony przed promieniami UV i sprawia, że owoce te mają grubszą skórkę, a dzięki temu bardziej skoncentrowany smak i świeżą kwasowość. To wino jest wykonane z minimalistycznym podejściem – bez użycia beczki – więc „autentyczna” ekspresja Malbec, podkreśla jego terroir.

Wino posiada intensywny kolor i jest pełne aromatów wiśni, jeżyn, fig, cassis oraz goździków z eleganckimi przyprawami i mineralnymi nutami. Na podniebieniu jest chrupkie i pełne, o wysokiej koncentracji dojrzałych i okrągłych tanin.  

1 x Sauvignon Blanc, 2021, Marlborough, Dog Point, Nowa Zelandia

Klasyczne, wytrawne i aromatyczne Sauvignon Blanc z Marlborough. Wino posiada intensywny cytrusowy charakter, podkreślony cytryną i grejpfrutem. Aromat jest uzupełniony nutami owoców tropikalnych z niuansami jaśminu i kwiatu pomarańczy w tle. Na podniebieniu jest soczyste, chrupiące i pełne posmaków cytrusowych oraz owoców tropikalnych. Urzeka cudownie orzeźwiającą kwasowością oraz wspaniałym, długim zakończeniem. Jeden z najlepszych roczników od lat w tym regionie!

Idealne do owoców morza, a zwłaszcza do ostryg. Doskonałe również do kozich serów. Doskonałe do picia już teraz, ale można je odłożyć do piwniczki na pięć lat lub nieco dłużej.

1 x John X Merriman, 2020, Stellenbosch, Rustenberg, Południow Afryka

John X Merriman to klasyczna mieszanka Bordeaux, która w pełni oddaje terroir  Rustenberg. To potężne wino, które potrafi pięknie się wynagrodzić za leżakowanie w odpowiednich warunkach. Wino wymaga dekantacji przed spożyciem, aby się otworzyć i urzekać aromatami cassis, czarnej porzeczki i ciemnych owoców z nutą tytoniu i wiśni. Gdy wino dojrzewa, to taniny łagodnieją odsłaniając wspaniałe wielowarstwowe podniebienie z elegancką strukturą. Wino posiada dobry potencjał do leżakowania, od 10 do 15 lat.

  • 319,00zł
  • 299,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h