• Najlepsze beczkowane Sauvignon Blanc  (3 butelki) + DARMOWA DOSTAWA

Najlepsze beczkowane Sauvignon Blanc (3 butelki) + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

1 x Sauvignon Blanc, Section 94, 2019, Marlborough, Dog Point, Nowa Zelandia

Wytwarzane z gron zbieranych w jednej z najlepszych parceli winnicy Dog Point. Wino było leżakowane w dębowych beczkach przez 18 miesięcy. W rezultacie powstało pełne, złożone Sauvignon Blanc, bogate smakowo, skoncentrowane kremowe wino z posmakiem tropikalnych owoców, takich jak guawa i feijoa, dominującym na podniebieniu oraz ziół i białych kwiatów. Większość nowozelandzkich Sauvignon Blanc robionych jest do picia, gdy są młode i świeże, ale Section 94 można przechowywać w piwniczce przez 3 do 5 lat.

1 x Megalithe, 2017, Sancerre, Dolina Loary, Saget la Perriere, Francja

Dobrze zaokrąglone wino, o aromacie dojrzałych owoców z nutą wanilii, ukazuje zdumiewającą pełnię w ustach. Posiada wspaniałą złożoność, która będzie się uszlachetniać w miarę upływu lat. Finezja i delikatność, sprawia, że jest to rzadkie wino. ‘Megalithe’ będzie doskonałym towarzyszem najbardziej wyrafinowanych dań, takich jak homary czy raki. Po kilku latach dojrzewania, będzie idealne z foie gras.

1 x Sauvignon Blanc, Cape Crest, 2020, Hawke’s Bay, Te Mata Estate, Nowa Zelandia

Cudownie świeże, owocowe, złożone i eleganckie – to cecha charakterystyczna Cape Crest. Wino posiada aromaty agrestu, kopru włoskiego, grejpfruta i czerwonej porzeczki. Nuty kokosowe, pochodzące z beczki łączą się z posmakami gujawy, mango, skoncentrowanymi cytrusami oraz białymi kwiatami, aby nadać temu winu wagi oraz wspaniałej długości. 

Fermentowane w beczkach, aby nadać mu bardziej gładkiego i miękkiego stylu, niż większość nowozelandzkich Sauvignon Blanc. Można je przechowywać przez kilka lat (większość Sauvignon Blanc tego nie wytrzymuje) lub cieszyć się nim już teraz. Idealne do ryby lub innych owoców morza.

  • 411,00zł
  • 379,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h