Motueka Winemakers Ltd.

Motueka Winemakers to rodzinna winnica położona w samym sercu regionu Nelson. Jej właściciele głęboko wierzą, że bardzo żyzne gleby otaczające miasteczko Motueka w połączeniu  z morską bryzą i dobrym nasłonecznieniem, tworzą idealny klimat do produkcji aromatycznych win.   


Sauvignon Blanc, 2019, Nelson, Anchorage Family Estate

Rześkie Sauvignon Blanc o aromacie marakuji i limonki. W smaku jest czyste i świeże z dużą ilością cytrusowych posmaków. Zrównoważona kwasowość w połączeniu z dobrym posmakiem w ustach p..

49,00zł

Chardonnay, 2019, Nelson, Torrent Bay

Wino o blado-słomkowym kolorze. Posiada aromat dojrzałych owoców pestkowych z subtelną nutą dębu. Na podniebieniu jest bogate i dobrze zrównoważone z wyraźnymi posmakami owoców pe..

49,00zł

Pinot Gris, 2019, Nelson, Anchorage Family Estate

Pełne aromatów brzoskwiń z nutami cytrusów i wiciokrzewu w tle. To półwytrawne Pinot Gris jest bogate i orzeźwiające na podniebieniu. Doskonałe do białych mięs, miękkich ser&oacu..

49,00zł

Pinot Gris, 2019, Nelson, Torrent Bay

Przyjemne, subtelne posmaki owoców pestkowych z cytrusowymi nutami, dzięki którym wino zachowuje miękką strukturę i złożoność, nie będąc przy tym słodkim, ani zbyt przytłoczonym miodowym..

49,00zł

Sauvignon Blanc, 2019, Nelson, Torrent Bay

To Sauvignon Blanc ukazuje świeże i czyste posmaki agrestu, porzeczek, papryki z nutami limonki w tle. W smaku wytrawne i orzeźwiające. Wspaniałe do ulubionych letnich potraw.  ..

49,00zł

Sauvignon Rose, 2019, Nelson, Torrent Bay

Świeże Sauvignon Rose, które uwodzi wspaniałymi aromatami melona i gujawy. Subtelny dodatek szczepu Pinot Noir sprawia, że wino posiada kremowe i truskawkowe posmaki oraz ładny różowy ko..

49,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)