Cable Bay

Cable Bay Vineyards zajmuje się ręczną produkcją win znanych ze swojej elegancji i głębi, z najwyższej jakości owoców, uprawianych w małych partiach winnic w dwóch apelacjach – Waiheke Island i Marlborough. Przyjmując podejście Starego Świata i łącząc je z technikami Nowego Świata, Cable Bay produkuje tętniące życiem wina, które wspaniale odzwierciedlają charakter miejsca, z którego pochodzą.


Chardonnay, Reserve, 2018, Awatere Valley, Cable Bay

Prężne i złożone wino o aromacie gruszki, limonki oraz cynamonu z dymnymi niuansami, które doskonale uzupełniają skoncentrowane podniebienie. W smaku jest delikatnie słonawe i mineralne, o dosk..

186,00zł

Five Hills, Merlot/Malbec, 2019, Waiheke Island, Cable Bay

Piękne aromaty skóry, jeżyny oraz śliwki łączą się z subtelnymi nutami kwiatu rozmarynu oraz pikantnymi przyprawami. Podniebienie ma solidną taninową strukturę i piękny kształt, który z ..

147,00zł

Pinot Gris, 2019, Awatere Valley, Cable Bay

Wino pełne smaku, głębi i witalności. Posiada aromaty świeżego melona, limonki, cynamonu i kruszonki jabłkowej. Posiada mineralną strukturę, która nawiązuje do kamieni rzecznych oraz skamieniał..

68,00zł

Syrah Reserve, 2019, Waiheke Island, Cable Bay

Piękne i eleganckie wino o świeżych aromatach czarnej porzeczki, malino-jeżyny uzupełnione nutą czekolady, wanilii, szałwii i prażonych przypraw. W smaku jest pełne i intensywne o wspaniałej strukturz..

490,00zł

Syrah, 2019, Waiheke Island, Cable Bay

Energiczne, świeże i charyzmatyczne wino. Urzeka aromatem jagód, róży, wiśni, czerwonego pieprzu i ziemistych przypraw. Na podniebieniu jest zarówno intensywne jak i delikatne. Po..

147,00zł

Viognier, 2019, Waiheke Island, Cable Bay

Dla zespołu Cable Bay stało się już tradycją, aby niewielką ilość owoców zgnieść metodą tradycyjną, czyli stopami, a resztę owoców sprasować.  W ten sposób otrzymujemy piękne..

120,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)