Cable Bay

Cable Bay Vineyards zajmuje się ręczną produkcją win znanych ze swojej elegancji i głębi, z najwyższej jakości owoców, uprawianych w małych partiach winnic w dwóch apelacjach – Waiheke Island i Marlborough. Przyjmując podejście Starego Świata i łącząc je z technikami Nowego Świata, Cable Bay produkuje tętniące życiem wina, które wspaniale odzwierciedlają charakter miejsca, z którego pochodzą.


Chardonnay, Reserve, 2018, Awatere Valley, Cable Bay NowośćNew

Prężne i złożone wino o aromacie gruszki, limonki oraz cynamonu z dymnymi niuansami, które doskonale uzupełniają skoncentrowane podniebienie. W smaku jest delikatnie słonawe i mineralne, o dosk..

186,00zł

Five Hills, Merlot/Malbec, 2019, Waiheke Island, Cable Bay NowośćNew

Piękne aromaty skóry, jeżyny oraz śliwki łączą się z subtelnymi nutami kwiatu rozmarynu oraz pikantnymi przyprawami. Podniebienie ma solidną taninową strukturę i piękny kształt, który z ..

147,00zł

Pinot Gris, 2019, Awatere Valley, Cable Bay NowośćNew

Wino pełne smaku, głębi i witalności. Posiada aromaty świeżego melona, limonki, cynamonu i kruszonki jabłkowej. Posiada mineralną strukturę, która nawiązuje do kamieni rzecznych oraz skamieniał..

68,00zł

Pinot Gris, Reserve, 2019, Waiheke Island, Cable Bay NowośćNew

Eksplozja smaków świeżego soku grejpfrutowego, kwiatu pomarańczy, róży oraz nuty skały wulkanicznej łączą w piękną całość. W smaku niezwykle satysfakcjonujące, o pięknej strukturze, krem..

120,00zł

Sauvignon Blanc, 2020, Awatere Valley, Cable Bay NowośćNew

Winnica Cinders – w której są uprawiane grona do produkcji tego wina -  posiada certyfikat uprawy ekologicznej BioGro, a ponadto we wszystkich winnicach Cable Bay jest prowadzona zr&..

68,00zł

Syrah Reserve, 2019, Waiheke Island, Cable Bay NowośćNew

Piękne i eleganckie wino o świeżych aromatach czarnej porzeczki, malino-jeżyny uzupełnione nutą czekolady, wanilii, szałwii i prażonych przypraw. W smaku jest pełne i intensywne o wspaniałej strukturz..

490,00zł

Syrah, 2019, Waiheke Island, Cable Bay NowośćNew

Energiczne, świeże i charyzmatyczne wino. Urzeka aromatem jagód, róży, wiśni, czerwonego pieprzu i ziemistych przypraw. Na podniebieniu jest zarówno intensywne jak i delikatne. Po..

147,00zł

Viognier, 2019, Waiheke Island, Cable Bay NowośćNew

Dla zespołu Cable Bay stało się już tradycją, aby niewielką ilość owoców zgnieść metodą tradycyjną, czyli stopami, a resztę owoców sprasować.  W ten sposób otrzymujemy piękne..

120,00zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)