Pyramid Valley Vineyards

Mike i Claudia Weersing założyli Pyramind Valley w północnym Canterbury w 2000 roku i produkują w małych ilościach jedne z najciekawszych win w Nowej Zelandii. Oprócz niesamowitego Pinot Noir z Pyramid Valley zajmują się również wytwarzaniem win z małych zbiorów zakupionych z najlepszych winnic w innych regionach.


Field of Fire, Chardonnay, 2014, Home Collection, Canterbury, Pyramid Valley Vineyards

Odcienie blado-złote, promieniste. Pierwsze uderzają aromaty siana i rumianku subtelnie podbite nutą cytrusową oraz werbeną. Na drugim planie słodkie aromaty kwiatowe. Smaki słone i krzemienne wsparte..

290,00zł

Lion's Tooth, Chardonnay, 2014, Home Collection, Canterbury, Pyramid Valley Vineyards

Wino o platynowo-złotym kolorze. W aromatach suszone stokrotki, akacja oraz gruszka. Elektryzujące smaki gorzkiej pomarańczy, słoności oraz świeżych nektarynek precyzyjnie podkreślone są limonkową kwa..

290,00zł

Pinot Blanc/Pinot Gris/Gewurztraminer, 2015, Growers Collection, Marlborough, Pyramid Valley Vineyards

Rygorystyczna selekcja oraz ręczny zbiór winogron, które są sortowane, odszypułkowane i transferowane do kadzi w winiarni. Spontaniczna fermentacja na dzikich drożdżach trwa miesiąc, po ..

176,00zł

Pinot Gris/Pinot Blanc, Hutchinson Family Vineyards, 2015, Growers Collection, Marlborough, Pyramid Valley Vineyards

Wino o słomkowej barwie. Złożony bukiet aromatów – żółte śliwki, dojrzała pigwa, miód oraz akcenty mineralne, słone. Uwodzicielskie i bogate, kompleksowe. Na podniebieniu ob..

169,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)