TerraMater Estate

Jedną z najbardziej znanych chilijskich winnic średniej wielkości jest TerraMater. Należy ona do trzech sióstr, których ojciec wyemigrował z Włoch i bardzo szybko odkrył, jak łatwa jest uprawa winorośli na chilijskiej lekkiej i żyznej glebie. Potężne inwestycje dokonane ostatnio w nowej winnicy dały przewagę TerraMater nad konkurencją, a niedrogie i łatwe do picia wina wygrywają międzynarodowe konkursy.

Cabernet Sauvignon, Reserva, 2014, TerraMater Estate

Mocne i intensywne – idealne do mięs z grilla, zapiekanek oraz lekkich serów, a także do samodzielnego sączenia.

49,00zł

Cabernet Sauvignon, Vineyard Reserve, 2013/2014, TerraMater Estate

Intensywny czerwony kolor z fioletowymi refleksami. Atrakcyjny, złożony i owocowy aromat połączony z nutami przypraw i balsamicznymi akcentami. W ustach jest pełne, miękkie i o dobrej strukturze. Pysz..

36,00zł

Cabernet Sauvignon/Sangiovese, Vineyard Reserve, 2012, TerraMater Estate

Chilijski Super Tuscan? Może nie dokładnie, ale wytwarzany z tych samych gron co toskańskie czołowe wina.

36,00zł

Chardonnay, Reserva, 2015, TerraMater Estate

Wino produkowane z gron pochodzących ze starannie wybranych winnic w regionie Cachapoal w Środkowym Chile. Ma posmak dojrzałych, tropikalnych owoców, podkreślony aksamitną nutą wanilii, którą zawdzięc..

49,00zł

Chardonnay, Vineyard Reserve, 2015, TerraMater Estate

To blado złote Chardonnay ma delikatny posmak orzechów i przypraw o miękkim, śmietanowym zakończeniu i jest wspaniałe z większością śmietanowych dań makaronowych, łososiem i kurczakiem. ..

36,00zł

Shiraz/Cabernet Sauvignon, Vineyard Reserve, 2012/2014, TerraMater Estate

Te dwa grona uzupełniają się, tworząc dobrze wyważone, pełne owocu wino, którym można się delektować do czerwonych mięs i zwykłych serów.

36,00zł

Zinfandel/Shiraz, Vineyard Reserve, 2014, TerraMater Estate

Unikalna mieszanka gron Zinfandel i Shiraz. Ma świeże, owocowe posmaki Shiraz i dojrzałość słodkich owoców Zinfandel. Jest doskonale zrównoważonym winem z nutą dębu o długim zakończeniu. Doskonałe do ..

36,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)