Chateau Les Valentines


Blanc LL Bio, 2016, Provence, Chateau Les Valentines

Fantastyczna mieszanka gron Clairette, Vermentino i Ugni Blanc (Trebbiano) ukazuje elegancję i delikatność białego wina. Aromat jest zdominowany przez nuty akacji oraz białe kwiaty. W ustach jest gład..

81,00zł

Caprice de Clementine, Charme Blanc, 2016, Provence, Chateau Les Valentines

Mieszanka gron Vermentino oraz Ugni Blanc (Trebbiano). Wino o eleganckim i czystym aromacie oraz dobrej kwasowości, która zapewnia winu świeżość. Zakończenie jest bardzo świeże i pełne cytrusow..

59,00zł

Caprice de Clementine, Charme Rouge, 2016, Provence, Chateau Les Valentines

Wytwarzane z mieszanki gron Syrah, Grenache i Carignan, która okazała się zachwycająca. Syrah jest jedwabisty i pikantny. Grenache jest ciepłe i delikatne, natomiast Carignan daje owocowe i pik..

59,00zł

La Gourmande Rouge, 2013, Provence, Chateau Les Valentines

Wino eksponuje aromaty czerwonych i czarnych owoców, wiśni, czekolady oraz skóry. Na podniebieniu jest pikantne z aksamitną strukturą oraz finezją. Dojrzałe taniny z nutą goździkó..

112,00zł

La Punition Rouge, 2015, Provence, Chateau Les Valentines

Delikatne aromaty garrigue (prowansalskie zarośla) „wyskakują” z kieliszka i ukazują nuty ziół prowansalskich i odzwierciedlają wspaniałe poczucie w ustach. To połączenie oferuje pe..

81,00zł

Rouge Bio, 2013, Provence, Chateau Les Valentines

To wino jest prawdziwym dowodem na to, że w Prowansji też można spotkać wspaniałe czerwone okazy. Wyprodukowane z pięciu różnych odmian, w tych samych proporcjach : Mourvedre, Cabernet Sauvigno..

81,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)