Dominio do Bibei

Ta interesująca winnica znajduje się w surowym lecz przepięknym regionie Ribeira Sacra należącym do Galicji w północno zachodniej Hiszpanii. Lokalne grona Mencia, Godello oraz inne, niektóre z nich pochodzące z winorośli starszych niż 100 lat, uprawiane są na stromych tarasach łupków nad brzegami wolno toczącej się rzeki Sil. Wina są dorodne, inne i niezwykłe w tym, że posiadają siłę i prezencję, a jednocześnie zawierają zaledwie 12 procent alkoholu, co jest miłą odmianą od wysoko alkoholowych podbijaczy publiczności z Nowego Świata. Wine Advocate Roberta Parkera zgada się z tym w zupełności przyznając im 93/94 punkty.

Lalama, 2011, Dominio do Bibei

Siła, smak i długie atłasowe zakończenie – i tylko 12% alkoholu. Niesamowite wino , które posiada elegancję wytwornego Burgunda i trochę grafitowych mineralnych cech charakterystycznych d..

89,00zł

Lapola, 2013, Dominio do Bibei

Wytwarzane z gron Godello (60 procent) i innych lokalnych odmian gron, wino jest skoncentrowane, o intensywnych posmakach z mineralnymi i kwiatowymi nutami oraz egzotycznymi tropikalnymi aromatami.&nb..

89,00zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)