Castle Rock Winery


Cabernet Sauvignon, 2014, Paso Robles, Castle Rock Winery NowośćNew

Klasyczny, bogaty Cabernet Sauvignon o ciemnofioletowym kolorze i aromacie czereśni oraz przypraw. Na podniebieniu wino jest intensywne, soczyste i pełne z bogatym posmakiem owoców jagodowych o..

67,65zł

Chardonnay, 2014, Columbia Valley, Castle Rock Winery NowośćNew

Eleganckie, dobrze zrównoważone wino z delikatnymi aromatami melona oraz jabłek. Na podniebieniu wyczuwalne posmaki owoców tropikalnych z nutami ananasa i wanilii. Rześkie zakończenie. T..

57,00zł

Merlot, 2014, Columbia Valley, Castle Rock Winery NowośćNew

To bogate, złożone i o średniej budowie wino oferuje skoncentrowane posmaki dojrzałych jagód, śliwek mokki oraz przypraw z nutą dębu. Smaki te łączą się tworząc długi, gładki i harmonijny finis..

59,00zł

Sauvignon Blanc, 2016, Mendocino County, Castle Rock Winery NowośćNew

To eleganckie i średniej budowy Sauvignon Blanc. Jest chrupkie i rześkie z aromatem grejpfruta i ananasa oraz posmakiem cytryny i brzoskwiń na podniebieniu. Ma ładne owocowe zakończenie i jest idealny..

57,00zł

Zinfandel, 2013, Mendocino County, Castle Rock Winery NowośćNew

Wino o średniej budowie i wspaniałym charakterze. Bogate w posmaki jeżyn, malin oraz śliwek, które łączą się z nutami pieprzu oraz przypraw, co w rezultacie daje wspaniałe zakończenie. Dojrzewa..

59,00zł

Pinot Noir, 2015, Willamette Valley, Castle Rock Winery NowośćNew

Eleganckie, średniej budowy wino o wspaniałym aromacie wiśni oraz przypraw. Na podniebieniu wyczuwalne posmaki jagód, cynamonu, czereśni, wanilii oraz przyjemne nuty kwiatowe z długim aksamitny..

72,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)