Rutherford Ranch


Cabernet Sauvignon, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch

Ten Cabernet Sauvignon po prostu zachwyca aromatami czereśni, czarnej porzeczki, ciemnej śliwki uzupełnionych nutami prażonego karmelu. Na podniebieniu jest pełne, obfite i jedwabiste. Posiada wyczuwa..

159,00zł

Cabernet Sauvignon, Reserve, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch

Bogate i obfite, z klasycznymi dla Rutherfotd Cabernet taninami, ciemną wiśnią połączoną ze słodkim, prażonym dębęm oraz posmakiem słodkiej szałwii na podniebieniu. Wino odsłania intensywne aromaty i..

238,00zł

Chardonnay, Reserve, 2017, Carneros, Rutherford Ranch

To Chardonnay posiada obfite aromaty i złożone posmaki cytrusów, owoców tropikalnych i kremowej wanilii. Klasyczna struktura i doskonała równowaga tego wina, oddają prawdziwą isto..

139,00zł

Merlot, 2018, Napa Valley, Rutherford Ranch

Wino o bogatym aromacie z nutami wiśni, szałwii, śliwek, uzupełnione ziemistymi niuansami czarnego pieprzu, dębu i czarnych owoców pestkowych. Przyjemna kwasowość i delikatne taniny nadają winu..

99,00zł

Sauvignon Blanc, 2019, Napa Valley, Rutherford Ranch

W tym winie dominują aromaty świeżych cytrusów, trawy cytrynowej oraz tropikalnych owoców, takich jak gujawa i marakują. Soczyste i orzeźwiające posmaki limonki i grejpfruta są uzupełnio..

96,00zł

Zinfandel, 2018, Lodi, Rutherford Ranch

Intensywne wino, pełne posmaków czerwonych owoców takich jak malina, jeżyna oraz wiśnia, połączonych z czarnym pieprzem, przyprawami oraz przyjemnymi taninami. Zrównoważony spos&..

82,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)