Rutherford Wine Company


Cabernet Sauvignon, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch

Ten Cabernet Sauvignon po prostu zachwyca aromatami czereśni, czarnej porzeczki, ciemnej śliwki uzupełnionych nutami prażonego karmelu. Na podniebieniu jest pełne, obfite i jedwabiste. Posiada wyczuwa..

174,00zł

Cabernet Sauvignon, Reserve, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch

Bogate i obfite, z klasycznymi dla Rutherfotd Cabernet taninami, ciemną wiśnią połączoną ze słodkim, prażonym dębęm oraz posmakiem słodkiej szałwii na podniebieniu. Wino odsłania intensywne aromaty i..

261,00zł

Chardonnay, Reserve, 2017, Carneros, Rutherford Ranch

To Chardonnay posiada obfite aromaty i złożone posmaki cytrusów, owoców tropikalnych i kremowej wanilii. Klasyczna struktura i doskonała równowaga tego wina, oddają prawdziwą isto..

152,00zł

Merlot, 2018, Napa Valley, Rutherford Ranch

Wino o bogatym aromacie z nutami wiśni, szałwii, śliwek, uzupełnione ziemistymi niuansami czarnego pieprzu, dębu i czarnych owoców pestkowych. Przyjemna kwasowość i delikatne taniny nadają winu..

108,00zł

Morgan Bay, Cabernet Sauvignon, 2019, Monterey County, Rutherford

2019 to kolejny dobry rocznik dla kalifornijskich producentów. Doskonale dojrzałe owoce o wspaniałej koncentracji, dobrej równowadze oraz doskonałej jakości. Ten Cabernet jest wręcz idea..

68,00zł

Morgan Bay, Chardonnay, 2018, Monterey County, Rutherford

W całej Kalifornii rocznik 2018 był marzeniem winiarzy. Dzięki doskonałym warunkom atmosferycznym, otrzymano wysokiej jakości winogrona o doskonałym smaku i zrównoważonej kwasowości.  Pos..

68,00zł

Sauvignon Blanc, 2019, Napa Valley, Rutherford Ranch

W tym winie dominują aromaty świeżych cytrusów, trawy cytrynowej oraz tropikalnych owoców, takich jak gujawa i marakują. Soczyste i orzeźwiające posmaki limonki i grejpfruta są uzupełnio..

105,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)