Lavradores de Feitoria


Branco, 2017, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Piękny, cytrynowy kolor. Wino posiada czysty, owocowy aromat z przewagą moreli i ananasów. Na podniebieniu jest świeże, owocowe i bardzo smaczne. Posiada dobrą kwasowość, jest ładnie zró..

36,00zł

Tinto, 2017, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino było fermentowane i leżakowane w kadziach ze stali nierdzewnej, aby zachować czystość i świeżość owoców. Posiada wyjątkowo owocowy aromat z przewagą dojrzałych śliwek i wiśni. Na podniebie..

36,00zł

Tres Bagos Reserva, 2015, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino zachwyca owocowym aromatem śliwek oraz jeżyn. Na podniebieniu jest jednocześnie świeże i owocowe z delikatnymi i eleganckimi taninami. Posiada bardzo dobrą strukturę, miękkie taniny i ładnie zr&o..

49,00zł

Tres Bagos Sauvignon Blanc, 2017, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino o jasnej barwie z cytrynowymi refleksami. Bardzo świeże i owocowe z nutami tropikalnych owoców takich jak mango, marakuja, ananas oraz szparagowymi niuansami. Jest przyjemne w smaku i o do..

49,00zł

Meruge Branco, 2017, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino o pięknej złocistej barwie. Odsłania wspaniałe i złożone aromaty dojrzałych owoców z balsamicznymi nutami, które następnie przechodzą w aromaty suszonych białych owoców. Na p..

98,00zł

Meruge Tinto, 2016, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino o jasnej czerwonej barwie. Odsłania aromaty dojrzałych, czerwonych owoców uzupełnione miękkimi i jedwabistymi taninami. W smaku jest intensywne i wyraziste z bardzo dobrą kwasowością oraz ..

98,00zł

Quinta da Costa das Aguaneiras, 2016, DOC Douro, Lavradores de Feitoria

Wino odsłania aromaty dojrzałych śliwek i cassis. Na podniebieniu jest pełne i jedwabiste, z miękkimi i dojrzałymi taninami oraz pikantnymi nutami. To pięknie złożone wino jest bardzo intensywne i ele..

98,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)