Eikendal


Cabernet Sauvignon, 2014, Stellenbosch, Eikendal

Uważaj na to wino, ponieważ jest wyjątkowe ! Dużo opieki, pasji i wiele godzin pracy poświęcono na wyprodukowanie tego wina. Posiada niuanse tłuczonego pieprzu, minerałów oraz świeżego mięsa, które łą..

74,00zł

Chardonnay, 2013, Stellenbosch, Eikendal

Pełne świeżości wino, z mineralna nutą, o wspaniałym aromacie dojrzałych gruszek, wiciokrzewu, skórki pomarańczowej, jabłek oraz miodu. Na podniebieniu mineralne, o kremowym i owocowym zakończeniu. Wy..

44,00zł

Classique, 2013, Stellenbosch, Eikendal

Wspaniała kompozycja gron Cabernet Sauvignon, Merlot oraz Cabernet Franc. Jest to flagowe wino winnicy Eikendal, które powstało dzięki latom ciężkiej pracy, poświęcenia i pasji. Dojrzewało prze..

99,00zł

Shiraz/Petit Verdot, 2014, Stellenbosch, Eikendal

Aromaty czereśni, tytoniu oraz dojrzałych jagód. Wino o średniej budowie, jest czyste i świeże. Na podniebieniu gładkie, aksamitne i okrągłe. Doskonały wybór na spotkania z przyjaciółmi lub do codzien..

46,00zł

Pinotage, 2015, Stellenbosch, Eikendal

Perfumy, granat i świeża truskawka. Świeży aromat i podniebienie z pięknym, mocnym mineralnym charakterem. Wino o dobrej długości i świeżym zakończeniu. Pinotage 2015 jest dobre do picia już teraz, al..

74,00zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)