• Zestaw 12 różowych win na lato + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw 12 różowych win na lato + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

4 x Rose, 2019, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles, Liban

Kuszący aromat czerwonych owoców, zwłaszcza wiśni. W ustach bardzo świeże i owocowe. To eleganckie różowe wino idealnie pasuje do libańskiej kuchni oraz pikantnych potraw. Wspaniałe na letnie kolacje na tarasie.

4 x Pezat Rose, 2019, Cotes de Provence, Jonathan Maltus, Francja
Wyprodukowane z klasycznych dla Prowansji odmian. Wino odzwierciedla aromatyczność szczepu Grenache, intensywną owocowość Cinsault i złożoną owocową pikantność Syrah. Rezultatem jest świeże, eleganckie wino o wspaniałym zapachu czerwonych owoców jagodowych. Na podniebieniu jest doskonale wyważone, zmysłowe, intensywne cytrusowe posmaki, które prowadzą do długiego, orzeźwiającego zakończenia.

4 x Sauvignon Rose, 2019, Nelson, Torrent Bay, Nowa Zelandia

Świeże Sauvignon Rose, które uwodzi wspaniałymi aromatami melona i gujawy. Subtelny dodatek szczepu Pinot Noir sprawia, że wino posiada kremowe i truskawkowe posmaki oraz ładny różowy kolor.  Jest skoncentrowane i posiada ładnie zrównoważone kwiatowe posmaki.  

Podawać dobrze schłodzone. Sauvignon Rose jest idealne na rożnego rodzaju uroczyste okazje lub po prostu jako orzeźwienie w upalny dzień. Doskonałe również do świeżych sałatek czy potraw z owoców morza.  

  • 660,00zł
  • 599,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h