• Zestaw dla konesera – 3 butelki + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw dla konesera – 3 butelki + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

1 x Chardonnay, Reserve, 2017, Carneros, Rutherford Ranch, Kalifornia

To Chardonnay posiada obfite aromaty i złożone posmaki cytrusów, owoców tropikalnych i kremowej wanilii. Klasyczna struktura i doskonała równowaga tego wina, oddają prawdziwą istotę regionu Napa Valley. Owoce do produkcji tego Chardonnay zostały ręcznie zebrane, aby wyprodukować idealnie zrównoważone wino.  Dzięki leżakowaniu przez okres 10 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu, wino zyskało wyrafinowany smak i eleganckie zakończenie.

1 x Cabernet Sauvignon, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch

To Cabernet Sauvignon po prostu zachwyca aromatami czereśni, czarnej porzeczki, ciemnej śliwki uzupełnionych nutami prażonego karmelu. Na podniebieniu jest pełne, obfite i jedwabiste. Posiada wyczuwalne posmaki jeżyn, fig, przeplatane nutami goździków i dobrze zintegrowanych tanin. Długie, wielowarstwowe zakończenie. Spędziło 12 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. To bogate i wykwintne wino pasuje do różnych dań mięsnych w tym jagnięciny.

1 x Cabernet Sauvignon, Reserve, 2017, Napa Valley, Rutherford Ranch, Kalifornia

Bogate i obfite, z klasycznymi dla Rutherfotd Cabernet taninami, ciemną wiśnią połączoną ze słodkim, prażonym dębęm oraz posmakiem słodkiej szałwii na podniebieniu. Wino odsłania intensywne aromaty i złożone posmaki jeżyn, czekolady, wiśni oraz wyszukanych przypraw. Klasyczna struktura każdego rocznika, odzwierciedla doskonałą jakość winnic w Napa Valley. Wino zostało wykonane z niezwykłą precyzją, dzięki czemu jest mocno skoncentrowane, o pełnym aromacie, wyrafinowanych taninach oraz trwałym i eleganckim zakończeniu. Doskonałe do steku, jagnięciny czy grzybowego risotto.

  • 536,00zł
  • 480,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h