Zestaw mieszany (3/3) Blanc de Mer & Sauvignon Blanc, Bouchard Finlayson, Południowa Afryka + DARMOWA DOSTAWA
Zestaw zawiera następujące wina :
3 x Blanc de Mer, 2020, Cape South Coast, Bouchard Finlayson
To wino dla tych, którzy kochają średnio zbudowane i aromatyczne białe wina. Blanc de Mer składa się głównie z Rieslinga, Viognier i Chardonnay; i dzięki temu odzwierciedla charakter białych win powstających w Bouchard Finlayson.
Eksplozja kwiatowych aromatów zwiastuje pierwsze wrażenie ! Na podniebieniu wyczuwalne nuty pigwy, moreli oraz migdałów z kremowym muśnięciem i odważnym wyrazistym posmakiem. Jest świeże, rześkie i pięknie zrównoważone. Posiada bardzo ładne zakończenie. Doskonałe wino na każdą porę roku ! Idealnie pasuje do letnich sałatek, łososia, sushi, ostryg i białych serów.
3 x Sauvignon Blanc, 2019, Walker Bay, Bouchard Finlayson
Wino o bardzo dobrej równowadze między dojrzałością owoców a harmonijną kwasowością. Wyczuwalne aromaty owoców tropikalnych, agrestu, liczi i zielonej figi połączone z warstwami kremowej mineralności. Jest bardziej tropikalne niż trawiaste. Dobry wybór do ryb, skorupiaków, sushi, kuchni wegetariańskiej oraz do serów.
- 384,00zł
- 363,00zł
do 11 butelek : 24.50 zł brutto
12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS
Ubezpieczona przesyłka kurierska
Wysyłka w 24h