• Zestaw mieszany (6/6) Chenin Blanc & Blanc de Mer, Południowa Afryka + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw mieszany (6/6) Chenin Blanc & Blanc de Mer, Południowa Afryka + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

6 butelek Chenin Blanc, 2022, Stellenbosch, Rustenberg

Winnica Rustenberg wyprodukowała trzeci z kolei rocznik Chenin Blanc. Pomimo, że krzewy Chenin Blanc nie były nasadzane w tej posiadłości od późnych lat 80-tych, to w Stellenbosch jest mnóstwo wspaniałych krzewów tej odmiany. Owoce są zbierane ręcznie z 20-35 letnich krzewów, a sam szczep Chenin Blanc stał się synonimem Południowej Afryki.

Wino o świeżym aromacie i posmaku melona, ananasa i żółtej gruszki. Na podniebieniu jest rześkie o dobrej strukturze, która jest uzupełniona cytrusowymi nutami. Można odłożyć do piwniczki na 5 lat od daty produkcji. Doskonałe do kuchni azjatyckiej, drobiu czy owoców morza.

6 butelek Blanc de Mer, 2022, Cape South Coast, Bouchard Finalyson

To wino dla tych, którzy kochają średnio zbudowane i aromatyczne białe wina. Blanc de Mer składa się głównie z Rieslinga, Viognier i Chardonnay; i dzięki temu odzwierciedla charakter białych win powstających w Bouchard Finlayson. 

Eksplozja kwiatowych aromatów zwiastuje pierwsze wrażenie! Na podniebieniu wyczuwalne nuty pigwy, moreli oraz migdałów z kremowym muśnięciem i odważnym wyrazistym posmakiem. Jest świeże, rześkie i pięknie zrównoważone. Posiada bardzo ładne zakończenie. Doskonałe wino na każdą porę roku! Idealnie pasuje do letnich sałatek, łososia, sushi, ostryg i białych serów.

  • 666,00zł
  • 599,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h