• Zestaw mieszany (6/6) Sauvignon Blanc & Pinot Noir, Cool Coast, Casa Silva, Chile + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw mieszany (6/6) Sauvignon Blanc & Pinot Noir, Cool Coast, Casa Silva, Chile + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

6 x Sauvignon Blanc, Cool Coast, 2020, Colchagua Valley, Casa Silva

Wino to pochodzi z łagodnych wzgórz regionu Cool Coast Colchagua, magicznego miejsca otulonego stale świeżą bryzą znad Oceanu Spokojnego.  Jest to najlepszy przykład pionierskiego dążenia rodziny Silva do maksymalnej jakości i otwiera nową zachodnią granicę dla terroir Doliny Colchagua... Idealny dla Sauvignon Blanc.

Wino o intensywnym aromacie świeżych ananasów i cytrynowej nucie. Na podniebieniu mocne ze świeżą kwasowością i mineralnym charakterem. Bardzo eleganckie, długie zakończenie, które odzwierciedla zimny klimat i zachodnie terroir regionu Colchagua Cool Coast. Znakomite do owoców morza, zwłaszcza ostrygi, jeżowce, przegrzebki. Doskonałe również do ceviche.

6 x Pinot Noir, Cool Coast, 2020, Colchagua Valley, Casa Silva

W nosie dominują czerwone owoce, takie jak truskawki, wiśnie i granat z subtelnymi nutami cynamonu, które dodają aromatycznej złożoności. Na podniebieniu jest soczyste i orzeźwiające z posmakami słodkich malin i dzikich owoców leśnych. Dzięki temu, że owoce pochodzą z chłodnego, nadmorskiego Paredones, wino zyskało orzeźwiającą kwasowość, miękkie taniny i eleganckie zakończenie. Leżakowało przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.

Doskonałe do grillowanego tuńczyka, łososia, dań z kaczki, strusia oraz risotto z grzybami.

  • 828,00zł
  • 739,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h