• Zestaw mieszany (6 butelek) Najlepszych Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw mieszany (6 butelek) Najlepszych Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

2 x Sauvignon Blanc, 2019, Marlborough, Jules Taylor

To wspaniałe Sauvignon Blanc oddaje prawdziwy charakter regionu Marlborough. Eksplozja aromatów owoców tropikalnych : marakuji, grejpfruta i białej nektarynki z pięknymi, ziołowymi nutami pokrzywy i papryczki jalapeno. Jest wspaniale orzeźwiające i soczyste, wykonane w typowym stylu Marlborough. Na podniebieniu pokazuje skoncentrowane aromaty cytrusów, marakuji i trawy cytrynowej. Posiada ładną strukturę połączoną z soczystą kwasowością.

2 x Sauvignon Blanc, 2019, Marlborough, Soljans

Nowa Zelandia słynie ze wspaniałych Sauvignon Blanc z regionu Marlborough, a to wino  doskonale odzwierciedla charakterystykę tego regionu. Rocznik 2019 był bardzo udany pod względem doskonałych zbiorów. W rezultacie powstało niezwykle świeże wino o wspaniałym aromacie marakuji, gujawy i agrestu. Usta wypełniają owocowe posmaki oraz doskonała kwasowość połączona z cytrusowymi nutami. Idealne do owoców morza, świeżych letnich sałatek oraz jako aperitif. Najlepsze, gdy jest młode i świeże.

2 x Sauvignon Blanc, 2018, Marlborough, Dog Point

Wino posiada intensywny cytrusowy charakter, podkreślony cytryną i grejpfrutem oraz uzupełniony nutami czarnego bzu oraz dymnymi i mineralnymi niuansami. Na podniebieniu jest soczyste i pełne cytrusowych posmaków, dzięki którym wino ma długie zakończenie o świeżej i zrównoważonej kwasowości. Idealne do owoców morza, a zwłaszcza do ostryg. Również wspaniałe do kozich serów.

  • 442,00zł
  • 399,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 19.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h