• Zestaw różowych win (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw różowych win (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

4 x Sauvignon Rose, 2019, Nelson, Torrent Bay, Nowa Zelandia

Świeże Sauvignon Rose, które uwodzi wspaniałymi aromatami melona i gujawy. Subtelny dodatek szczepu Pinot Noir sprawia, że wino posiada kremowe i truskawkowe posmaki oraz ładny różowy kolor.  Jest skoncentrowane i posiada ładnie zrównoważone kwiatowe posmaki. Podawać dobrze schłodzone. Sauvignon Rose jest idealne na rożnego rodzaju uroczyste okazje lub po prostu jako orzeźwienie w upalny dzień. Doskonałe również do świeżych sałatek czy potraw z owoców morza.  

4 x  Rose, 2019, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles, Liban

Rosé to mieszanka gron Cinsault, Syrah i Tempranillo. Winogrona są uprawiane na glebach piaszczystych i gliniasto-wapiennych, są ręcznie zbierane i fermentowane przy użyciu rodzimych drożdży w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Wino posiada kuszący aromat czerwonych owoców, zwłaszcza wiśni i truskawek. W ustach bardzo świeże i owocowe. To eleganckie różowe wino idealnie pasuje do kuchni libańskiej, grillowanych ryb, oraz pikantnych potraw.  Wspaniałe na letnie kolacje na tarasie.

4 x Rose, Cabernet Sauvignon, 2021, Colchagua Valley, Casa Silva, Chile

Świeże, owocowe wino o aromacie śliwek, malin, czerwonych róż, wiosennych kwiatów oraz ziół. Na podniebieniu wyczuwalne posmaki dojrzałych malin, truskawek, poziomek, śliwek oraz ziół. Posiada dużo naturalnej, owocowej słodyczy i zrównoważonej kwasowości.

 

  • 616,00zł
  • 554,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h