• Najlepsze Sauvignon Blanc z Nowej Zeladnii (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Najlepsze Sauvignon Blanc z Nowej Zeladnii (12 butelek) + DARMOWA DOSTAWA

Zestaw zawiera następujące wina :

3 x Florals, Sauvignon Blanc, 2021, Nelson, Anchorage Family Estate

Niesamowicie świeże i aromatyczne Sauvignon Blanc. W zapachu wyczuwalne skoncentrowane aromaty owoców pestkowych, marakuji oraz dojrzałych cytrusów, uzupełnione kwiatowymi nutami. Rozpływająca się w ustach kwasowość jest doskonale zrównoważona posmakami dojrzałych owoców tropikalnych, prowadząc do skoncentrowanego, długiego zakończenia.

Złoty Medal - Wino na Medal - Stowarzyszenie Sommelierów Polskich 2022

Złoty Medal - New Zealand International Wine Show 2021

„Owocowe i aromatyczne z nutami kiwi, nektarynki, skórki cytrusów i słodkiej bazylii. Orzeźwiające i soczyste o długim zakończeniu”. 91 punktów, Sam Kim, Wine Orbit

3 x Sauvignon Blanc, 2021, Marlborough, Soljans Estate

Rocznik 2021 był udany pod względem zbiorów. W rezultacie powstało niezwykle świeże i przyjemne wino o wspaniałym aromacie marakuji, mango, jabłek i złotych owoców kiwi. Ładnie wkomponowane mineralne nuty. Usta wypełniają owocowe posmaki oraz doskonała kwasowość połączona z cytrusowymi nutami. Jest wspaniale orzeźwiające, chrupkie oraz owocowe z wytrawnym zakończeniem. Idealne do owoców morza, świeżych letnich sałatek oraz jako aperitif. Najlepsze, gdy jest młode i świeże.
91 punktów Cameron Dougals - Mistrz Sommelierów Nowej Zelandii

3 x Sauvignon Blanc Estate, 2022, Hawke’s Bay, Te Mata Estate

Wyśmienite białe wino, skoncentrowane i długie. Pełne aromatów owoców tropikalnych, takich jak gujawa, ananas, dojrzały grejpfrut, limonka i marakuja. Na podniebieniu wyczuwalne wyraźne nuty nektarynki, białej brzoskwinii, które są zrównoważone soczystą kwasowością i chrupiącym zakończeniem. To Sauvignon Blanc jest kwintesencją regionu Hawke’s Bay i zapewnia nowy wymiar świeżości i atrakcyjności. Doskonałe do sałatek, owoców morza oraz lekko przyprawionych potraw azjatyckich.

3 x 'The Better Half' Sauvignon Blanc, 2022, Marlborough, Jules Taylor

Niezwykle energiczne wino, zarówno w zapachu oraz smaku. Obficie obdarzone rozpływającymi się w ustach posmakami owoców tropikalnych oraz o doskonałym zakończeniu.

„Pięknie wyważone i niesamowicie atrakcyjne wino o intensywnej kwasowości, cudownym aromacie marakuji, zielonego melona, jaśminu oraz skórki limonki. Na podniebieniu jest równie satysfakcjonujące jak w zapachu, zapewniając niesamowitą soczystość owoców w połączeniu z doskonałą strukturą oraz pysznym, długim zakończeniem”. 

  • 855,00zł
  • 770,00zł

Ilość

Opinie (0)
Dostawa

do 11 butelek : 24.50 zł brutto

12 butelek i więcej lub powyżej 500zł : GRATIS

Ubezpieczona przesyłka kurierska

Wysyłka w 24h