O nas

Jesteśmy pierwszą polską firmą sprzedającą wina wysyłkowo. Założyliśmy Wine Express w czasach, gdy sprzedaż wysyłkowa oznaczała wypychanie kopert, przyklejanie znaczków i wożenie ciężkich kartonów na pocztę. Obecnie nasza firma działa w oparciu o stronę internetową i napychanie kopert, całe szczęście, jest już przeszłością.

Nastąpiło też wiele innych zmian, ale jedno, co pozostaje niezmienne, to podstawa naszej działalności – bezpośredni import win z czołowych winnic świata i sprzedawanie ich naszym klientom bez pośredników. 

Sklep winiarski - najlepsze wina

Naszych win nie znajdziecie w supermarketach ani w sklepach – za wyjątkiem składu wina w Gdyni – a wtedy to tylko w takich samych cenach, jak na naszej stronie internetowej.

Naszą zasadą jest odwiedzanie każdej winnicy, z której importujemy. Wino i miejsce jego powstawania są ze sobą bardzo związane. Osobista wizyta w winnicy, rozmowa z wine-makerem, poznanie właściciela – wszystko to pozwala podjąć bardziej przemyślaną, a przez to lepszą decyzję.

Najlepsze wino 

Duckhorn z Kalifornii, Luis Canas z Hiszpanii, Rustenberg i Bouchard Finlayson z Republiki Południowej Afryki, Casa Silva z Chile, Carpineto z Włoch, Chateau Teyssier z Francji oraz Te Mata Estate, Kumeu River i Soljans z Nowej Zelandii to tylko kilka z bardziej znanych winnic, które odwiedziliśmy i reprezentujemy teraz w Polsce. Czasami zabieramy klientów na wyjazdy do winnici to im też pomaga lepiej poznać i docenić dobre wino czerwone czy białe, wino wytrawne czy z wiekszą zawartością cukru. Zaletą tych wyjazdów jest również możliwość bliższego kontaktu z naszymi klientami – coś, czego brakuje większości wirtualnych firm winiarskich, których jest teraz tak wiele w Polsce.
 

Musisz być pełnoletni by móc wejść na stronę

Aby korzystać z usług sklepu Wine Express Ltd. musisz mieć powyżej 18 roku życia.

Jestem pełnoletni

Klikając na poniższy przycisk akceptujesz regulamin sklepu.
Wejdź
Regulamin

Jestem niepełnoletni

Pij mleko, bądź wielki i wróć jak skończysz 18 lat!
Wyjdź
Regulamin
facebook