O nas

Wine Express to mająca siedzibę w Polsce firma winiarska, założona w 1995 roku, kiedy zamówienia wysyłkowe oznaczały jeszcze konieczność wypychania kopert, lizania znaczków i wożenia ciężkich kartonowych pudeł do najbliższego urzędu pocztowego.

Teraz działamy w sieci i produkowanie katalogów oraz wypychanie kopert na szczęście należą już do przeszłości.
W ciągu tych lat w Wine Express wiele się zmieniło, ale nasz pomysł na biznes pozostaje ten sam. Sprowadzamy bezpośrednio doskonałej jakości wina z najlepszych rodzinnych winnic na całym świecie i sprzedajemy je prosto z naszego sklepu klientom w całej Polsce. Dzięki temu nasi odbiorcy nie tylko mogą cieszyć się świetnymi trunkami, ale również zaoszczędzić w porównaniu do innych ofert dostępnych w sprzedaży bezpośredniej.

Odwiedziliśmy niemal wszystkie winnice, z których importujemy wino. A wino to przede wszystkim miejsce, dlatego jeśli obejrzysz winnicę, porozmawiasz z producentem i poznasz właścicieli, dużo łatwiej jest ci mądrze wybrać, niż w pośpiechu popijając i spluwając na branżowych targach.

 

A oto najważniejsze osoby w naszym zespole:

 

John Borrell

John Borrell

Właściciel

Podróżuję, próbuję każdego trunku z listy Wine Express i produkuję wino z winogron rosnących w naszej własnej winnicy. Znam gorsze zajęcia.

 
Teresa Łepkowska

Teresa Łepkowska

Dyrektor

Teresa jest z nami od siedemnastu lat, ma ogromną wiedzę o winie oraz zna najróżniejsze tajniki tego biznesu. Nie tylko zarządza biurem, ale również opiekuje się najważniejszymi klientami korporacyjnymi.

 
Marysia Wierczyńska

Marysia Wierczyńska

Obsługa klienta

Marysia ma wyczulone podniebienie, ogromne poczucie humoru, a po piętnastu latach w Wine Express może opowiedzieć o każdym winie z naszej listy. Zadzwoń do niej, jeśli masz pytania.

 
Agnieszka Gros-Wilczewska

Agnieszka Gros-Wilczewska

Księgowość

Agnieszka pilnuje naszej finansowej kondycji od ponad czternastu lat. Nie tylko wie, co się dzieje z pieniędzmi, ale też kiedy zapłacić rachunki i jak pospieszać – uprzejmie – zapominalskich kontrahentów.

 
Wiesiek Kiedrowski

Wiesiek Kiedrowski

Kierownik magazynu

Wiesiek organizuje pakowanie i wysyłkę z naszego magazynu setek, czasami tysięcy butelek każdego dnia. Zasługuje na medal!