Wina różowe


Amalaya Rose, 2023, Salta, Bodega Amalaya

Unikalna mieszanka gron Malbec (90%) i Torrontes (10%). W nosie bardzo subtelny aromat kwiatów pomarańczy, pochodzący od szczepu Torrontés oraz wiśniowych i truskawkowych nut typowych dl..

46,00zł

Le Rêve rose, 2021, Cotes de Provence, Jonathan Maltus

La Reve pochodzi z pięknego pasażu Flassanssur-Issole, na południowych wschodzie Francji, gdzie winorośle korzystają z ciepłego i słonecznego klimatu w ciągu dnia oraz chłodnych nocy. Tamtejsza gleba ..

218,00zł

Pezat Rose, 2022, Cotes de Provence, JCP Maltus

Wyprodukowane z klasycznych dla Prowansji odmian. Wino odzwierciedla aromatyczność szczepu Grenache, intensywną owocowość Cinsault i złożoną owocową pikantność Syrah. Rezultatem jest świeże, elegancki..

76,00zł

Rose, 2023, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Rosé to mieszanka gron Cinsault, Syrah i Tempranillo. Winogrona są uprawiane na glebach piaszczystych i gliniasto-wapiennych, są ręcznie zbierane i fermentowane przy użyciu rodzimych drożdży w ..

59,00zł

Rose, Cabernet Sauvignon, 2022, Colchagua Valley, Casa Silva

Świeże, owocowe wino o aromacie śliwek, malin, czerwonych róż, wiosennych kwiatów oraz ziół. Na podniebieniu wyczuwalne posmaki dojrzałych malin, truskawek, poziomek, śliwek oraz ..

45,00zł

Tavola Rosato, 2022, Piemont, Franco Conterno

Wino o intensywnym różowym kolorze. Posiada bogaty i złożony aromat kwiatów, czerwonych owoców połączony z delikatnymi nutami drewna. Bardzo aromatyczne w smaku, o dobrej kwasowoś..

69,00zł

Valcatrina, Rose, 2022/2023, Alentejano, Casa Santos Lima

Wino o pięknym różowym kolorze oraz intensywnym aromacie czarnych i czerwonych owoców. Wykazując się dużą świeżością i zrównoważoną trwałością, jest to łatwe i zachęcające wino, k..

39,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)