Portugalia


2 Worlds, 2008, Pinhal da Torre

Wino o pełnej strukturze, łączące w sobie to, co najlepsze ze Starego i Nowego Świata. Wytwarzane z mieszanki lokalnych gron Touriga Nacional i francuskich gron Cabernet Sauvignon. Ten specjalny trune..

79,00zł

Douro, 2012, Quinta do Infantado

Wytwarzane z kilku różnych odmian lokalnych gron z tradycyjnej winnicy w Douro nasadzonej z różnych mieszanek. Wytrawne, pełne i owocowe wino, które ukazuje złożony aromat. Na pod..

79,00zł

Late Bottled Vintage (0,375L), 2008, Quinta do Infantado

Jest to współczesna wersja wiekowego porto. Zamiast butelkować je po dwóch latach, tak jak ma to miejsce w przypadku porto z zadeklarowanym rocznikiem LBV jest trzymane w beczkach, aby dojrzało dużo s..

61,00zł

Late Bottled Vintage, 2011, Quinta do Infantado

Jest to współczesna wersja wiekowego porto. Zamiast butelkować je po dwóch latach, tak jak ma to miejsce w przypadku porto z zadeklarowanym rocznikiem LBV jest trzymane w beczkach, aby d..

94,00zł

Monte da Cacada, Alicante Bouchet, 2014, Alentejano, Casa Santos Lima

Do produkcji tego wina zostały użyte najlepsze grona alicante bouchet, które leżakowały przez 9 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wino o wspaniałej budowie, które..

59,00zł

Reserva D. Margarida, Quinta do Infantado

Nazwane na cześć rodzinnej matriarchini, było przechowywane rok więcej w beczkach, by nadać mu dodatkowej głębi smaków.

88,00zł

Reserva Especial, Quinta do Infantado

Wytwarzane z gron ze specjalnych parceli i pieczołowicie leżakowane w beczkach, jest to porto tawny, jednak dużo bardziej złożone i bardziej pełne smaków. ..

69,00zł

Ruby, Quinta do Infantado

Najbardziej podstawowe porto – ruby – wytwarzane jest w stalowych baniakach i butelkowane od razu do doraźnego, przyjemnego popijania.

49,00zł

Tawny, 10 years old, Quinta do Infantado

Leżakowane w dębowych beczkach i butelkowane w 2007 roku, to dziesięcioletnie porto ma bogatą pełnię smakową i wspaniale nadaje się do picia po wystawnej kolacji.

108,00zł

Tawny, 20 years old, Quinta do Infantado

Jest to najstarsze porto na naszej liście. Dojrzewało, aby osiągnąć aksamitnie soczystą głębię. Idealne na tę specjalną okazję.

212,00zł

Tawny, Quinta do Infantado

Leżakowane w dębie, aby nadać mu lekko brązowego koloru od którego bierze swoją nazwę. Ma przyjemny bukiet suszonych owoców i przypraw na podniebieniu. Pasuje dobrze do miękkich serów i lekkich deseró..

55,00zł

Tradicional white, 2014, Tejo, Pinhal da Torre

Wino o aromacie melona, brzoskwini, mandarynki i zielonych jabłek. Na podniebieniu wyczuwalne dodatkowo nuty grejpfruta oraz długo utrzymujące się aromaty kwiatowe. Delikatnie mineralne z długim finis..

39,00zł

Valcatrina red, 2015, Alentejano, Casa Santos Lima

Wino o głębokim rubinowym kolorze oraz dobrze skoncentrowanym bukiecie. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych czarnych owoców, połączony z nutami przypraw dzięki leżakowaniu w beczkach. Na podnieb..

32,00zł

Vinha do Alqueve, Touriga Nacional, 2013, Pinhal da Torre

Ciekawa kompozycja Touriga Nacional i czterech innych gron ręcznie zbieranych oraz ugniatanych stopami w tradycyjnych lagares. Średniej ciężkości wino, które przed zabutelkowaniem dojrzewało 9 miesięc..

36,00zł

White, Quinta do Infantado

To wytrawne białe porto jest wspaniałe jako aperitif, samo w sobie albo zmieszane z tonikiem i kostkami lodu.

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)