Portugalia


Al-Ria, 2016, Algarve, Casa Santos Lima

Al-Ria to wino o głębokim kolorze, z fioletowymi refleksami. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych, ciemnych owoców, dżemu i kwiatów. Na podniebieniu gładkie i aksamitne z niuansami ..

41,00zł

Douro, 2015, Quinta do Infantado

Wytwarzane z kilku różnych odmian lokalnych gron z tradycyjnej winnicy w Douro nasadzonej z różnych mieszanek. Wytrawne, pełne i owocowe wino, które ukazuje złożony aromat. Na pod..

84,00zł

Late Bottled Vintage, 2013, Quinta do Infantado

Jest to współczesna wersja wiekowego porto. Zamiast butelkować je po dwóch latach, tak jak ma to miejsce w przypadku porto z zadeklarowanym rocznikiem LBV jest trzymane w beczkach, aby d..

109,00zł

Monte da Cacada, Alicante Bouchet, 2015/2016, Alentejano, Casa Santos Lima

Do produkcji tego wina zostały użyte najlepsze grona alicante bouchet, które leżakowały przez 9 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wino o wspaniałej budowie, które..

63,00zł

Pluma, Alvarinho, 2016, Minho, Casa Santos Lima

Wytwarzane z najbardziej popularnej odmiany uprawianej w regionie Minho. To wino o cytrynowym kolorze, świeżym i owocowym aromacie, z nutą marakuji i białych kwiatów. Na podniebieniu jest elega..

51,00zł

Porrais, 2017, Douro, Casa Santos Lima

Wspaniale aromatyczne, świeże, wytrawne i chrupkie wino. Ukazuje przyjemne nuty cytrusowe i  kwiatowe oraz doskonałą kwasowość w ustach. Bardzo owocowe i mineralne, pokazuje charakter i intensywn..

38,00zł

Quinta de Porrais, 2017, DOC Douro, Casa Santos Lima

To wino posiada doskonałą naturalną kwasowość i mineralność. W ustach jest bardzo świeże z aromatami oraz posmakami owoców cytrusowych, kwiatów i minerałów. Doskonały wybór..

41,00zł

Reserva D. Margarida, Quinta do Infantado

Nazwane na cześć rodzinnej matriarchini, było przechowywane rok więcej w beczkach, by nadać mu dodatkowej głębi smaków.

93,00zł

Reserva Especial, Quinta do Infantado

Wytwarzane z gron ze specjalnych parceli i pieczołowicie leżakowane w beczkach, jest to porto tawny, jednak dużo bardziej złożone i bardziej pełne smaków...

73,00zł

Ruby, Quinta do Infantado

Najbardziej podstawowe porto – ruby – wytwarzane jest w stalowych baniakach i butelkowane od razu do doraźnego, przyjemnego popijania.

59,00zł

Tawny, 10 years old, Quinta do Infantado

Leżakowane w dębowych beczkach i butelkowane w 2007 roku, to dziesięcioletnie porto ma bogatą pełnię smakową i wspaniale nadaje się do picia po wystawnej kolacji.

127,00zł

Tawny, 20 years old, Quinta do Infantado

Jest to najstarsze porto na naszej liście. Dojrzewało, aby osiągnąć aksamitnie soczystą głębię. Idealne na tę specjalną okazję.

225,00zł

Tawny, Quinta do Infantado

Leżakowane w dębie, aby nadać mu lekko brązowego koloru od którego bierze swoją nazwę. Ma przyjemny bukiet suszonych owoców i przypraw na podniebieniu. Pasuje dobrze do miękkich ser&oacu..

63,00zł

Valcatrina red, 2017, Alentejano, Casa Santos Lima

Wino o głębokim rubinowym kolorze oraz dobrze skoncentrowanym bukiecie. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych czarnych owoców, połączony z nutami przypraw dzięki leżakowaniu w beczkach. Na ..

34,00zł

White, Quinta do Infantado

To wytrawne białe porto jest wspaniałe jako aperitif, samo w sobie albo zmieszane z tonikiem i kostkami lodu.

63,00zł

ZIMOWA WYPRZEDAŻ !!! Fernao Pires, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima - 26 %

Niezwykle świeże i owocowe wino, które prezentuje elegancję i zrównoważoną kwasowość. Wino odzwierciedla wszystkie cechy typowe dla szczepu Fernao Pires. Posiada owocowy i świeży aromat...

34,00zł 25,00zł

ZIMOWA WYPRZEDAŻ !!! Viosinho, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima - 26 %

Wino o jasno-żółtej barwie i złożonym aromacie kwiatowym z nutami owoców tropikalnych. Posiada dobrą strukturę, przyjemną kwasowość  oraz delikatne nuty owocowe, które zapewn..

38,00zł 28,00zł

Wyświetlono: 1 do 17 z 17 (1 stron)