Vestal Vodka

Vestal Vodka KoktailJak to się stało, że skromne ziemniaki z Pomorza znalazły się w najlepszych barach i restauracjach w Londynie czy Paryżu? To proste. Z ich destylacji powstała Vestal, pomorska wódka rzemieślnicza, która zyskuje coraz większe uznanie na świecie.

Rozpoczęliśmy produkcję Vestal niemal dekadę temu, pragnąc stworzyć polską wódkę o eksportowej jakości, pamiętając o miejscu pochodzenia i smaku, które często gubią się w masowej produkcji. Udało nam się to doskonale.

Vestal podawana jest obecnie w paryskim hotelu Ritz i londyńskim Savoyu. Można jej również skosztować w eleganckich i bardzo odległych miejscach takich jak Sydney i Singapur. Bliżej domu zaś – w hotelu Bristol w Warszawie i w wyróżnionej gwiazdką Michelin restauracji Amaro.

Do tych luksusowych miejsc wnosimy odrobinę Pomorza, produkując w ograniczonych ilościach wódkę z charakterem i stylem. „Cygaro zanurzone w soku wiśniowym” – tak ocenił ją jeden z sędziów w trakcie prestiżowej degustacji wódek rzemieślniczych w Londynie. Vestal uznano za najlepszą ze wszystkich testowanych, z ogromną przewagą nad znanymi markami.

Choć ponad 90 procent produkcji eksportujemy, część pozostawiamy do sprzedaży w Polsce. Planujemy też zwiększenie produkcji dzięki instalacji nowego miedzianego destylatora w XVIII-wiecznej destylarni na Pomorzu, gdzie powstaje nasza wódka.

Vestal można kupić on-line za pośrednictwem Wine Express, naszej siostrzanej firmy.

Jeśli chcieliby Państwo podawać tę słynną już wódkę z Pomorza w waszym hotelu lub restauracji, prosimy o kontakt. Chętnie przyjedziemy przeprowadzić degustację i opowiemy więcej o Vestal.

Możemy również wyprodukować niewielką edycję limitowaną z firmową etykietą dla klientów korporacyjnych.


Kania Vodka, 2015

Kania to tradycyjna "wódka", produkowana z pojedynczej odmiany ziemniaków Miranda i butelkowana na Pomorzu w małych partiach w unikalnym miedzianym kolumnowym urządzeniu destylacyjnym. W..

85,00zł

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)