Kania Vodka

Kania VodkaCo wolisz, ziemistość wódki z ziemniaków w stylu vintage czy chrupiące, wyraźne nuty wódki z pełnej słońca pojedynczej odmiany żyta Santini?

 Wybierz swój smak.

Powiększamy naszą listę rzemieślniczych wódek produkowanych na Pomorzu. Oprócz limitowanej edycji wódki z ziemniaków, z której słyniemy proponujemy teraz wódkę produkowaną z żyta Santini. Jej bardziej neutralne nuty sprawiają, że jest idealną bazą do koktajli oraz do picia po schłodzeniu. Mamy nadzieję, że wódka żytnia osiągnie podobny sukces, jaki odniosła wódka z pojedynczej odmiany ziemniaków, którą produkujemy i eksportujemy od 2009 roku do najlepszych restauracji i barów między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji i aż na Malediwy.


Kania Brooke, 2019

89,00zł

Kania Santini, 2018

Wódka została  wyprodukowana z destylatu żytniego z pełnej słońca odmiany santini, w miedzianej kolumnie pracy porcjowej, w sposób rzemieślniczy, gdzie o charakterze finalnego desty..

79,00zł

Kartonik na wódkę

   

10,00zł

Kania Miranda, 2015

Kania to tradycyjna "wódka", produkowana z pojedynczej odmiany ziemniaków Miranda i butelkowana na Pomorzu w małych partiach w unikalnym miedzianym kolumnowym urządzeniu destylacyjnym. W..

95,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)