Bodega Amalaya


Amalaya blanco, 2022, Salta, Bodega Amalaya

Znakomita kompozycja gron Torrontes i Riesling, wyróżnia się aromatami świeżego liczi oraz brzoskwiń. Wino o jasnożółtym kolorze z zielonymi refleksami. Posiada subtelne i złożone aromat..

46,00zł

Amalaya Malbec, Corte Unico, Barrel Fermented, 2021, Salta, Bodega Amalaya

Pikantne aromaty i smaki charakterystyczne dla kwiatowych nut, dojrzałe owoce, posmaki marmolady, czekolady i silna koncentracja smaków na podniebieniu. Fermentowane w nowych beczkach i dojrzew..

109,00zł

Amalaya Rose, 2022, Salta, Bodega Amalaya

Unikalna mieszanka gron Malbec (90%) i Torrontes (10%). W nosie bardzo subtelny aromat kwiatów pomarańczy, pochodzący od szczepu Torrontés oraz wiśniowych i truskawkowych nut typowych dl..

46,00zł

Amalaya, Blanco Dulce, 2022, Salta, Bodega Amalaya

Wino o jasno-żółtej barwie, wyprodukowane z mieszanki gron Torrontes i Riesling. Posiada przyjemne owocowe aromaty z nutami banana, ananasa, które pięknie łączą się z delikatną kwiatową ..

49,00zł

Amalaya, Brut Nature, NV, Salta, Bodega Amalaya

Delikatne i wyrafinowe. Amalaya Brut Nature to harmonijne połączenie szczepów Riesling i Torrontés, które stanowią idealną mieszankę dla tego aromatycznego wina musującego, z owoc..

66,00zł

Amalaya, Malbec, 2021, Salta, Bodega Amalaya

Wino o pięknym rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Bogate w aromaty truskawek, malin oraz dojrzałych owoców z odrobiną pieprzu i przypraw. W ustach wyczuwalne posmaki czerwonych owoc&oa..

56,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)