Luis Canas

Luis Canas to założona w 1928 roku rodzinna winnica położona w Villabuena w regionie Rioja. Obecnie stosuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne metody wytwarzania wina. W ich wyniku powstają wspaniałej wartości trunki przeznaczone zarówno do codziennego picia, takie jak na przykład młoda, niedębowana Rioja Joven, zdobywczyni medali na kilku międzynarodowych konkursach, jak i również światowych pogromców, takich jak Hiru 3 Racimos. To ostatnie wybrane zostało przez magazyn Decanter jako najlepsze hiszpańskie wino i jako jedno z 12 czołowych win na świecie. W konkursie startowało 2200 win, w tym wiele sławnych, co tym bardziej potwierdziło pozycję winnicy Luis Canas jako jednej z czołowych w regionie Rioja, gdzie oczywiście królują grona Tempranillo.


 Joven, White, 2022, Rioja, Luis Canas

Wytwarzane z Viura, aromatycznych białych gron używanych do produkcji białej Rioja. Wino o posmaku owocowym, łatwe do picia, wspaniałe na letnie popołudnie na tarasie i do codziennego picia...

44,00zł

Crianza, 2020, Rioja, Luis Cañas

Crianza dojrzewała w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu przez 12 miesięcy. Ma charakterystyczny rubinowy kolor, sprężyste taniny i długi finisz pełen przypraw. Pachnie malinami, jeżynami, b..

64,00zł

Gran Reserva, 2016, Rioja, Luis Cañas

Pozycja dla wielbicieli klasycznych win z regionu Rioja. Eleganckie i złożone aromaty tytoniu, skóry, tymianku i rozmarynu. W ustach okrągłe, zrównoważone i ciepłe. Wyczuwalne nuty owoco..

149,00zł

Hiru 3 Racimos, 2019, Rioja, Luis Canas

Wino kolekcjonerskie, które winnica dawno już wyprzedała. To co czyni go tak specjalnym, to ręcznie zbierane grona z 60 letnich krzewów Tempranillo, które wytwarzają maksymalnie t..

687,00zł

Joven, Red, 2022, Rioja, Luis Canas

Przyjemnie świeże, młode wino, pełne czerwonych owoców i o dobrej kwasowości. Wytwarzane z Tempranillo z niewielkim dodatkiem gron Viura (10 procent), aby wzmocnić bukiet. To łatwe do picia win..

44,00zł

Reserva, Selección de la Familia, 2018, Rioja, Luis Cañas

Winogrona wykorzystywane do produkcji win z kolekcji Reserva de la Familia pozyskiwane są z najlepiej położonych i nasłonecznionych parceli. Minimalny wiek krzaków winorośli to 45 lat. To wino ..

116,00zł

Viñas Viejas, 2021, Rioja, Luis Canas

Wino o jasno-żółtej barwie, wyprodukowane z mieszanki gron Viura (90%) i Malvasia (10%). W zapachu jest subtelne i eleganckie z nutami rumianku i szczyptą anyżu i kopru włoskiego. W miarę otwie..

74,00zł

Reserva, 2016, Rioja, Luis Cañas

Elegancka i jedwabista Rioja Reserva. O pięknym, głebokim kolorze. Pachnie dojrzałymi malinami, poziomkami, czereśniami i wanilią. Wino leżakowało we francuskim i amerykańskim dębie przez 18 mies..

88,00zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)