Luis Canas

Luis Canas to założona w 1928 roku rodzinna winnica położona w Villabuena w regionie Rioja. Obecnie stosuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne metody wytwarzania wina. W ich wyniku powstają wspaniałej wartości trunki przeznaczone zarówno do codziennego picia, takie jak na przykład młoda, niedębowana Rioja Joven, zdobywczyni medali na kilku międzynarodowych konkursach, jak i również światowych pogromców, takich jak Hiru 3 Racimos. To ostatnie wybrane zostało przez magazyn Decanter jako najlepsze hiszpańskie wino i jako jedno z 12 czołowych win na świecie. W konkursie startowało 2200 win, w tym wiele sławnych, co tym bardziej potwierdziło pozycję winnicy Luis Canas jako jednej z czołowych w regionie Rioja, gdzie oczywiście królują grona Tempranillo.


 Joven, White, 2016, Rioja, Luis Canas

Wytwarzane z Viura, aromatycznych białych gron używanych do produkcji białej Rioja. Wino o posmaku owocowym, łatwe do picia, wspaniałe na letnie popołudnie na tarasie i do codziennego picia.  ..

32,00zł

Crianza, 2014, Rioja, Luis Cañas

Crianza dojrzewała w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu przez 12 miesięcy. Ma charakterystyczny rubinowy kolor, sprężyste taniny i długi finisz pełen przypraw. Pachnie malinami, jeżynami, b..

52,00zł

Fermentado en Barrica, 2017, Rioja, Luis Canas

Wino fermentowane w beczkach w celu nadania dodatkowego koloru i struktury. Następnie leżakowane w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu przez cztery miesiące. Wytwarzane głównie z gron..

44,00zł

Gran Reserva, 2010/2011, Rioja, Luis Cañas

Pozycja dla wielbicieli klasycznych win z regionu Rioja. Eleganckie i złożone aromaty tytoniu, skóry, tymianku i rozmarynu. W ustach okrągłe, zrównoważone i ciepłe. Wyczuwalne nuty owoco..

124,00zł

Hiru 3 Racimos, 2009, Rioja, Luis Canas

Wino kolekcjonerskie, które winnica dawno już wyprzedała. To co czyni go tak specjalnym, to ręcznie zbierane grona z 60 letnich krzewów Tempranillo, które wytwarzają maksymalnie t..

590,00zł

Joven, Red, 2016, Rioja, Luis Canas

Trochę białych gron Viura (10 procent) dodawanych jest do Tempranillo, aby wzmocnić bukiet, tworząc tym samym przyjemnie świeże i owocowe wino, przeznaczone do codziennego picia...

32,00zł

Reserva, 2012, Rioja, Luis Cañas

Elegancka i jedwabista Rioja Reserva. O pięknym, głebokim kolorze. Pachnie dojrzałymi malinami, poziomkami, czereśniami i wanilią. Wino leżakowało we francuskim i amerykańskim dębie przez 18 mies..

73,00zł

Reserva, Selección de la Familia, 2011, Rioja, Luis Cañas

Winogrona wykorzystywane do produkcji win z kolekcji Reserva de la Familia pozyskiwane są z najlepiej położonych i nasłonecznionych parceli. Minimalny wiek krzaków winorośli to 45 lat. To wino ..

96,00zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)