Duckhorn

Założona w 1976 roku przez Dana i Margaret Duckhorn jest to jedna z najbardziej eleganckich winnic w Napie. Najbardziej znana z produkcji kupaży rodem z Bordeaux, w ostanich latach produkuje też zachwycające Pinot Noir w oddalonej na północ Anderson Valley oraz jak również Zinfandel z wyselekcjonowanych parceli w Sonoma County. Dopiero gdy odwiedzi się główny budynek posiadłości Duckhorn – tzw. Estate House – niedaleko Calistoga w północnej, a zarazem najładniejszej części Doliny Napy można poczuć w czym wyjątkowe są wina stąd pochodzące. Degustacje na miejscu są wyrafinowane, ogrody przepiękne, a zbierana przez lata kolekcja sztuki przedstawiająca dzikie kaczki jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Niektóre z kaczek zdobią etykiety win Duckhorn – kwintesencja postulatu "sztuka i wino" w najlepszym możliwym wydaniu.


Paraduxx, Proprietary Red Wine, 2018, Napa Valley, Duckhorn

Paraduxx, Proprietary Red Wine to odważna i wyrazista mieszanka gron (Cabernet Sauvignon, Petite Sirah, Zinfandel, Petit Verdot, Syrah, Malbec), stworzona aby zadowolić współczesne podniebienia..

149,00zł

Pinot Noir, Goldeneye, 2018, Anderson Valley, Duckhorn

Dolina Anderson jest uznawana jako jeden z najwspanialszych regionów świata Pinot Noir. Tamtejszy mikroklimat charakteryzują wpływy oceanu, specyficzna gleba i stanowiska winnic - tam Pino..

238,00zł

Zinfandel, Decoy, 2017, Sonoma County, Duckhorn

To kuszące wino z Sonoma County podkreśla jaskrawoczerwone owoce i przyprawową ekspresję szczepu Zinfandel. Większość owoców pochodzi z elitarnych winnic w Dry Creek Valley, które jest u..

138,00zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)