Duckhorn

Założona w 1976 roku przez Dana i Margaret Duckhorn jest to jedna z najbardziej eleganckich winnic w Napie. Najbardziej znana z produkcji kupaży rodem z Bordeaux, w ostanich latach produkuje też zachwycające Pinot Noir w oddalonej na północ Anderson Valley oraz jak również Zinfandel z wyselekcjonowanych parceli w Sonoma County. Dopiero gdy odwiedzi się główny budynek posiadłości Duckhorn – tzw. Estate House – niedaleko Calistoga w północnej, a zarazem najładniejszej części Doliny Napy można poczuć w czym wyjątkowe są wina stąd pochodzące. Degustacje na miejscu są wyrafinowane, ogrody przepiękne, a zbierana przez lata kolekcja sztuki przedstawiająca dzikie kaczki jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Niektóre z kaczek zdobią etykiety win Duckhorn – kwintesencja postulatu "sztuka i wino" w najlepszym możliwym wydaniu.


Pinot Noir, Goldeneye, 2018, Anderson Valley, Duckhorn

Dolina Anderson jest uznawana jako jeden z najwspanialszych regionów świata Pinot Noir. Tamtejszy mikroklimat charakteryzują wpływy oceanu, specyficzna gleba i stanowiska winnic - tam Pino..

238,00zł

Zinfandel, Decoy, 2021, Sonoma County, Duckhorn

To kuszące wino z Sonoma County podkreśla jaskrawoczerwone owoce i przyprawową ekspresję szczepu Zinfandel. Większość owoców pochodzi z elitarnych winnic w Dry Creek Valley, które jest u..

148,00zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)