Duckhorn

Założona w 1976 roku przez Dana i Margaret Duckhorn jest to jedna z najbardziej eleganckich winnic w Napie. Najbardziej znana z produkcji kupaży rodem z Bordeaux, w ostanich latach produkuje też zachwycające Pinot Noir w oddalonej na północ Anderson Valley oraz jak również Zinfandel z wyselekcjonowanych parceli w Sonoma County. Dopiero gdy odwiedzi się główny budynek posiadłości Duckhorn – tzw. Estate House – niedaleko Calistoga w północnej, a zarazem najładniejszej części Doliny Napy można poczuć w czym wyjątkowe są wina stąd pochodzące. Degustacje na miejscu są wyrafinowane, ogrody przepiękne, a zbierana przez lata kolekcja sztuki przedstawiająca dzikie kaczki jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Niektóre z kaczek zdobią etykiety win Duckhorn – kwintesencja postulatu "sztuka i wino" w najlepszym możliwym wydaniu.


Sauvignon Blanc, Barrel Fermented, 2014, Napa Valley, Duckhorn

To eleganckie wino jest mieszanką gron Sauvignon Blanc (83%) i Semillon (17%), zebranych i selekcjonowanych z najlepszych parceli Napa Valley. Część gron Sauvignon Blanc było fermentowane w beczkach z..

121,00zł

Sauvignon Blanc, Decoy, 2014/2015, Sonoma County, Duckhorn

Dynamiczne, eleganckie i fermentowane w beczkach Sauvignon Blanc, urzeka pięknymi aromatami mango, papai, które są ładnie zrównoważone nutami cytrusów i kwiatu pomarańczy. Na podn..

104,00zł

Zinfandel, Paraduxx, 2011, Napa Valley, Duckhorn

Paraduxx to mieszanka gron Zinfanel 67%, Cabernet Sauvignon 28% oraz Merlot 5%. Jest bogate w aromaty jeżyn oraz wiśni z nutami wanilii, goździków, melasy, czarnego pieprzu i lawendy. Na podnie..

190,00zł

Cabernet Sauvignon, 2012, Napa Valley, Duckhorn

Hojne i pełne wdzięku, wspaniale oddaje charakter regionu Napa Valley. Wino o aromatach czarnych malin, czerwonej porzeczki, wanilii i mlecznej czekolady. Na podniebieniu wyczuwalne giętkie taniny, kt..

271,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)