Wino to idealny prezent...

Wino na prezent

Zwłaszcza, gdy jest podarowane klientowi czy cenionemu pracownikowi w eleganckiej, ręcznie wykonanej skrzyneczce lub lakierowanym, drewnianym pudełku z wytwornie laserowo wygrawerowanym logo firmy, bądź życzeniami.

Nasze niezwykłe skrzyneczki i pudełka na wina są wytwarzane z odnawialnych źródeł sosny, świerku i buku przez rzemieślników z małej wioski na Kaszubach, gdzie tradycyjne umiejętności obróbki drewna ciągle przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Możemy także zrobić trzy-, sześcio- lub dwunasto-butelkowe skrzyneczki według indywidualnych życzeń klientów. Żadne zamówienie nie jest dla nas za małe, ani za duże. Z powodzeniem realizowaliśmy zamówienia na ponad 10,000 butelek, ale równie chętnie zaprojektujemy i wyprodukujemy małe ilości wspomnianych skrzyneczek czy pudełek.

Wszystkie skrzyneczki i pudełka mogą mieć kolorowy nadruk z logiem firmy. Możliwe jest również bardzo dokładne wygrawerowanie laserem skomplikowanych wzorów.

 

 

Indywidualne drewniane skrzyneczki robione na Twoje specjalne zamówienie

Aby prezent był jeszcze bardziej indywidualny, możemy zaprojektować i wydrukować specjalne etykiety na wino, butelkowane specjalnie dla nas przez winnice na świecie. Jesteśmy w stanie również techniką laserową wydrukować logo na butelkach, ręcznie robionych kieliszkach i karafkach, a także dołączyć do każdego prezentu akcesoria winiarskie czy książki o winie.

Oferujemy także wybór specjalnych kartonów i tekturowych opakowań, na których można wydrukować firmowe logo. Niektóre z nich zostały zaprojektowane w ten sposób, aby umożliwić dołączenie dwóch eleganckich, ręcznie dmuchanych kieliszków, robionych specjalnie dla Wine Express Ltd. w Krośnie.

 

 

 

 

Dwa eleganckie ręcznie dmuchane kieliszki z Krosna wraz z butelką wina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Włoskiej produkcji Boomerang to najlepszy korkociąg na świecie. Jest to obcinak do folii i korkociąg w jednym, co umożliwia otwarcie butelki wina w kilka sekund. Do wyboru w sześciu żywych kolorach (czerwony, pomarańczowy, żółty, ciemno zielony, jasno zielony i czarny), jedynie 12 zł za sztukę. Czarny model prestige soft touch to 20 zł. Zniżki przy większych zamówieniach. Bezpłatna dostawa przy zamawianiu win.

 

 

 

Otwieracze Boomerang

 

Ekskluzywny asortyment, z którego jesteśmy tak dumni, obejmuje, naturalnie, również nasze wina. Oferujemy około 250 różnych rodzajów win, które importujemy bezpośrednio z winnic na całym świecie. Są to trunki, których nie kupisz w supermarketach czy sklepach winiarskich w Polsce, ponieważ sprzedajemy je tylko bezpośrednio naszym klientom. Oznacza to nie tylko to, że Wasi klienci nie widzieli nigdzie takich win, ale również to, że zapłacicie nawet do 50 procent mniej, niż za podobne wina sprzedawane w sklepach.

Wybrane skrzynki i prezenty jesteśmy w stanie dostarczyć dokładnie wybranego przez Was dnia. Czy może być bardziej idealny prezent?

 

 

Specjalnie zaprojektowane pudełka z brzozowego drewna z logo i skórzanym paskiem zamykającym

 

 

Indywidualnie zaprojektowana etykieta na wino

 

 

Chcecie dowiedzieć się, co więcej możemy zrobić dla Waszej firmy? Chcecie zobaczyć próbki? Wyślijcie do nas e-mail (orderswine-express.pl) lub skontaktujcie się z Teresą Łepkowską lub Marią Wierczyńską pod następującymi numerami telefonów: 58 684 07 90 lub 58 681 28 52.

Nasze ręcznie robione, lakierowane skrzyneczki mieszczą jedną, dwie lub trzy butelki wina

 

Specjalne skrzyneczki na ekstra duże butelki, takie jak to Magnum (1,5 l) z Bordeaux

Musisz być pełnoletni by móc wejść na stronę

Aby korzystać z usług sklepu Wine Express Ltd. musisz mieć powyżej 18 roku życia.

Jestem pełnoletni

Klikając na poniższy przycisk akceptujesz regulamin sklepu.
Wejdź
Regulamin

Jestem niepełnoletni

Pij mleko, bądź wielki i wróć jak skończysz 18 lat!
Wyjdź
Regulamin
facebook