Prezent

Wino to idealny prezent …

zwłaszcza, gdy jest starannie dobrane, elegancko zapakowane i dostarczone do bliskiej osoby, partnera biznesowego lub współpracownika w dowolne miejsce w Polsce, a nawet poza jej granicami. Nie ma lepszego sposobu na przekazanie urodzinowych lub świątecznych życzeń, czy podziękowań za dobrze wykonaną pracę, a nawet podtrzymywanie kontaktu z ważnymi partnerami biznesowymi. Jeśli okoliczność jest pilna, to staramy się dostarczyć prezent następnego dnia.

W przypadku większych zamówień firmowych możemy przygotować spersonalizowane etykiety wybranych win z naszej listy. Możemy również wydrukować logo, hasło firmowe lub dowolny tekst na skrzyneczkach i kartonikach. Tworzymy indywidualne zestawy prezentowe składające się z wina, słodyczy, serów, konfitur czy doskonałej oliwy. Gotowe już prezenty możemy rozesłać do ostatecznych odbiorców.

Ważnym atutem jest to, że nasze wina nie są dostępne w sklepach i supermarketach. Nadaje to prezentom oczekiwaną wyjątkowość i pomaga wyróżnić się tym, którzy chcą kogoś obdarować.  

Chcielibyście dowiedzieć się co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

Prosimy o kontakt mailowy orders@wine-express.pl, lub telefoniczny : Teresa +48 607 966 117 lub Maria +48 58 681 28 52.