Pikes

Rodzinna winnica w Clare Valley w Australii Południowej położona niedaleko malowniczej Polish Hill, nazwanej na cześć polskich osadników z XIX wieku. Klimat jest tutaj chłodniejszy, niż w pozostałej części doliny i gleby też są inne.


"Luccio", Sangiovese, 2019, Clare Valley, Pikes

Sangiovese to włoska odmiana znana głównie z Toskanii, która świetnie odnalazła się w australijskiej Clare Valley. “Luccio” to średnio zbudowane wino o typowych dla odmiany a..

56,00zł

"The E.W.P." Reserve Shiraz, 2018, Clare Valley, Pikes

Nazwa wina wywodzi się od nestora rodziny Pike – Edgar Walter Pike. EWP Reserve to elegancki, esencjonalny Shiraz pachnący jagodami, czereśniami i przyprawami. W ustach jest jedwabisty, a wyważo..

169,00zł

Eastside Shiraz, 2016, Clare Valley, Pikes

Eleganckie, średniej ciężkości wino o pięknym aromacie dojrzałych śliwek i ciemnych czereśni z nutą mocnej kawy i przypraw. Na podniebieniu dominują dojrzałe ciemne owoce, a bardzo dobrze zrówn..

82,00zł

Riesling "Hills & Valleys", 2019, Clare Valley, Pikes

Wino o świeżym aromacie owoców cytrusowych, białej brzoskwini i kwiatową nutą. Na podniebieniu świeże, chrupkie i rześkie. Wyczuwalne posmaki cytrusów oraz brzoskwini, które ideal..

48,00zł

Riesling, The Merle, 2019, Clare Valley, Pikes

W bukiecie początkowo wyczuwalne klasyczne aromaty limonki i kwiatów cytrusowych, które później przechodzą w bardziej subtelne nuty łupkowe. Na podniebieniu jest bardzo świeże i r..

115,00zł

Riesling, Traditionale, 2020, Clare Valley, Pikes

Bardzo przyjemny Riesling z Doliny Clare - do picia jako świeże, młode białe wino. Idealny do ostryg. Orzeźwiający i wytrawny, przepełniony "woskowymi" posmakami cytryny i grejpfruta, delikatnie miner..

69,00zł

The Dogwalk, Cabernets, 2018, Clare Valley, Pikes

W aromacie wyczuwalne owoce czerwonej i czarnej porzeczki oraz fiołków. Na drugim planie wyczuwalny dąb z nutami cedru oraz cygara. Wino o średniej budowie oraz dobrej koncentracji owocó..

59,00zł

Valley’s End, Sauvignon Blanc/Semillon, 2019, Clare Valley, Pikes

Aromatyczne, lekkie wino produkowane z wysokiej jakości owoców uprawianych w Polish Hill River. Wino tworzy mieszanka szczepów Sauvignon Blanc oraz Semillon, które po nalaniu do k..

49,00zł

Viognier, Gil's Farm, 2019, Clare Valley, Pikes

Aromatyczne wino - wyczuwalne nuty białych brzoskwiń, nektarynek, wiciokrzewu. Średnia budowa, w ustach owoce pestkowe i tropikalne. Bogate, o strukturze, która się wyłania w kilku etapach. Nie..

62,00zł

‘Los Companeros’, Shiraz/Tempranillo, 2018, Clare Valley Pikes

Wino wyprodukowane z mieszanki gron Shiraz i Tempranillo, które doskonale się uzupełniają. Jest bogate w aromaty czerwonych i czarnych owoców oraz przypraw. Na podniebieniu przeważają po..

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)