Pikes

Rodzinna winnica w Clare Valley w Australii Południowej położona niedaleko malowniczej Polish Hill, nazwanej na cześć polskich osadników z XIX wieku. Klimat jest tutaj chłodniejszy, niż w pozostałej części doliny i gleby też są inne.


"The E.W.P." Reserve Shiraz, 2015, Clare Valley, Pikes

Nazwa wina wywodzi się od nestora rodziny Pike – Edgar Walter Pike. EWP Reserve to elegancki, esencjonalny Shiraz pachnący jagodami, czereśniami i przyprawami. W ustach jest jedwabisty, a wyważo..

169,00zł

Eastside Shiraz, 2016, Clare Valley, Pikes

Eleganckie, średniej ciężkości wino o pięknym aromacie dojrzałych śliwek i ciemnych czereśni z nutą mocnej kawy i przypraw. Na podniebieniu dominują dojrzałe ciemne owoce, a bardzo dobrze zrówn..

82,00zł

Riesling "Hills & Valleys", 2018/2019, Clare Valley, Pikes

Wino o świeżym aromacie owoców cytrusowych, białej brzoskwini i kwiatową nutą. Na podniebieniu świeże, chrupkie i rześkie. Wyczuwalne posmaki cytrusów oraz brzoskwini, które ideal..

48,00zł

Riesling, The Merle, 2018, Clare Valley, Pikes

W bukiecie początkowo wyczuwalne klasyczne aromaty limonki i kwiatów cytrusowych, które później przechodzą w bardziej subtelne nuty łupkowe. Na podniebieniu jest bardzo świeże i r..

115,00zł

Riesling, Traditionale, 2018, Clare Valley, Pikes

Bardzo przyjemny Riesling z Doliny Clare - do picia jako świeże, młode białe wino. Idealny do ostryg. Orzeźwiający i wytrawny, przepełniony "woskowymi" posmakami cytryny i grejpfruta, delikatnie miner..

69,00zł

The Dogwalk, Cabernet Merlot, 2015/2016, Clare Valley, Pikes

To wino pachnie czarną porzeczką, czereśniami i fiołkami. W ustach mocno owocowe, skoncentrowane. Świetne zarówno ze stekiem jak i z twardymi serami.

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)