Domaine Albert BichotChablis, Domaine Long-Depaquit, 2021, Domaine Albert Bichot

Krystaliczna przezroczystość tego Chablis oraz jego jasno żółty kolor z zielonkawymi refleksami wiele mówi o jego charakterze, który obfituje mineralną precyzją oraz finezją. Rześ..

168,00zł

Chardonnay „Origines”, 2020, Burgundia, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Bourgogne Chardonnay „ORIGINES” produkowane jest z winorośli uprawianych w Côte de Beaune i Hautes-Côtes de Beaune. Sędziwy wiek winorośli nadaje temu winu szczególnie s..

134,00zł

Chardonnay, „Secret de Famille”, 2021, Burgundia Côte d’Or, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Côte d’Or to serce Burgundii, gdzie produkowane są najbardziej prestiżowe wina regionu. Aby podkreślić to wyjątkowe terroir, w 2017 roku stworzono rozszerzoną nazwę „Bourgogne C&ocir..

168,00zł

Mâcon-Lugny "Les Charmes", AOC, 2020, Burgundia Mâconnais, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Winnica jest położona w regionie Mâconnais, w sercu apelacji Macon-Lugny (południowa Burgundia). Winorośl „Les Charmes” jest sadzona na słynnym wapiennym płaskowyżu o powierzchni 100..

124,00zł

Pinot Noir „Origines”, 2020, Burgundia, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Bourgogne Pinot Noir „ORIGINES” powstaje z winogron uprawianych w winnicach położonych w Côte de Beaune i Côte de Nuits. Zmienna ekspozycja i wysokość tych winnic, daje doskona..

138,00zł

Pouilly-Fuissé, AOC Village, 2021, Burgundia Mâconnais, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Ta apelacja z południowej Burgundii położona jest w regionie Mâconnais, wokół wiosek Fuissé, Solutré, Pouilly, Vergisson i Chaintré. Winorośle sadzi się na zboczach w..

218,00zł

Pinot Noir, „Secret de Famille”, 2022, Burgundia, Côte d’Or, Domaine Albert Bichot NowośćNew

Côte d’Or to serce Burgundii, gdzie produkowane są najbardziej prestiżowe wina regionu. Aby podkreślić to wyjątkowe terroir, w 2017 roku stworzono rozszerzoną nazwę „Bourgogne C&ocir..

169,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)