Klub Podkomorzego

Dołącz do naszego klubu, aby co miesiąc otrzymywać wspaniałe wina z dostawą do domu.

Samodzielne zakupy wina bywają skomplikowane, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa selekcję win od najlepszych, niezależnych producentów na świecie.

 

Długofalowe oszczędności. 
Wine Express Limited John Borrell ma dla klubowiczów wyjątkowe wina. Członkowie klubu otrzymują 15% rabat w stosunku do innych klientów oraz darmową dostawę.  Jeśli zamawiając zestaw wybierasz więcej produktów z naszego sklepu, dostawa pozostaje w 100% darmowa. 

Wina dobrane specjalnie dla Ciebie.
Wiedza Johna Borrella i jego zespołu gwarantuje najlepszą selekcję dopasowaną do Twoich upodobań. Klienci Wine Express Ltd. mogą być pewni, że oferujemy tylko wina najlepszej jakości i w najlepszej relacji ceny do jakości.

Okazyjne ceny.
Dla członków klubu cały asortyment Wine Express Ltd. jest objęty zniżką 15%.

Obsługa klienta.
Manager Klubu Podkomorzego, Maria Wierczyńska, jest do Państwa dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości.

Oferta tylko dla członków Klubu 
Członkowie Klubu mają dostęp do specjalnych atrakcji i dodatkowych zniżek. Oprócz 15% rabatu na cały asortyment Wine Express Ltd., oferujemy również 15% zniżki na pobyty w Kania Lodge na Kaszubach. W Kania Lodge będziecie mieli Państwo okazję skosztować win z naszej listy - po raz czwarty otrzymaliśmy Award of Excellence przyznawaną przez nowojorski Wine Spectator. Posiadamy również własną winnicę.

Wyjątkowe wydarzenia. 
Wine Express Ltd. wysyła w pierwszej kolejności członkom Klubu zaproszenia na kolacje i degustacje. Takie spotkania są doskonałą okazją, by poznać winiarzy, wielbicieli wina.

Elastyczne warunki. 
Sam decydujesz o warunkach członkostwa w klubie. Możesz anulować comiesięczne zakupy w dowolnym momencie, zmienić lub dodać zestawy. Bez zbędnych pytań wymienimy też każde wino, z którego nie jesteś zadowolony.

 

Z pierwszą dostawą w prezencie prześlemy wysokiej jakości kieliszki do wina i najlepszy, naszym zdaniem, korkociąg z obcinakiem folii.

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zamówieniem i dostawą. Tobie pozostaje delektowanie się zakupionym winem.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Klubie, prosimy o kontakt.

Maria Wierczyńska, Wine Club Manager

poniedziałek - piątek : 9.00  - 17.00
Tel: 58 684 07 90
E-mail: maria@wine-express.pl

 

Klub podkomorzego