Klub Podkomorzego

Kupowanie wina w supermarketach lub zwykłych sklepach może być frustrujące i przytłaczające; zbyt duży wybór, zbyt mało informacji, a na koniec trzeba jeszcze dodźwigać butelki do domu. Jako członek klubu to wszystko zostawiasz nam. Co miesiąc wybierzemy dla ciebie wina, bazując na twoich ogólnych preferencjach i w wybranym przez ciebie zakresie cenowym, a potem dostarczymy zamówienie prosto pod twoje drzwi, w dowolne miejsce w Polsce. Zyskasz nie tylko ogromną wygodę, ale również doskonałą jakość i skorzystasz ze specjalnych, niższych cen. Po ponad dwóch dekadach bezpośredniego i wyłącznego importu z najlepszych winnic na świecie, firma Wine Express znana jest powszechnie z jednej z najdoskonalszych w Polsce list sprowadzanych win. I nie zamierzamy spoczywać na laurach - nieustannie degustujemy wina od nowych producentów, włączając najlepsze z nich do naszej oferty.

Jak to działa?

Zdecyduj, ile miesięcznie chcesz wydać na wino – może to być dowolna kwota od 300 złotych w górę. Potem określ, czy chcesz co miesiąc otrzymywać sześć czy dwanaście butelek. Białego czy czerwonego? A może obu – w dowolnych proporcjach. Dodatkowe preferencje? Na przykład wolisz raczej wina z Nowego Świata niż z Europy. Nie lubisz Chardonnay, innego szczepu lub kraju? Powiedz nam o tym – i nigdy go nie dostaniesz.

Kto wybiera wina?

Wybór zostawiamy właścicielowi firmy Johnowi Borrellowi, który od ponad pięćdziesięciu lat pija doskonałe trunki i z przyjemnością podejmuje się co miesiąc zadania doboru win dla członków klubu na podstawie ich indywidualnych upodobań.

Kto zajmuje się zamówieniami i pytaniami?

Menedżerka naszego klubu, Maria Wierczyńska. Jest zawsze do Twojej dyspozycji, możesz do niej zadzwonić lub napisać: maria@wine-express.pl, +48 58 6840790

Jak wolisz płacić?

Kartą kredytową, przelewem czy gotówką przy odbiorze? Potrzebujesz faktury? Wystarczy podać nam szczegóły.

Co z tego mam, oprócz najlepszych win?

Otrzymujesz automatycznie 15-procentową zniżkę od naszych magazynowych cen internetowych, na wszystkie dostawy klubowe i ewentualne dodatkowe zamówienia - zaoszczędzisz średnio około 30 procent od regularnych cen sklepowych. Z pierwszym zamówieniem wyślemy ci w prezencie dwa eleganckie kieliszki z dmuchanego szkła i korkociąg z obcinakiem do folii. Dajemy ci również 15-procentowy rabat na pobyty w Kania Lodge, naszym magicznym miejscu na Kaszubach.

Na jak długo muszę się zapisać?

Nie ma określonego terminu. Możesz zrezygnować z członkostwa w każdej chwili, bez żadnych kosztów.

Jak się zapisać?

Po prostu kliknij tutaj, możesz również do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.Dołącz do Klubu Podkomorzego

Dołącz do nas już teraz. Minimalny próg cenowy to 300 zł za sześć butelek, w tym bezpłatna dostawa. Na dobry początek wyślemy Tobie dwa ręcznie robione kieliszki do wina.Administratorem Twoich danych osobowych jest John Borrell prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wine Express Limited John Borrell z siedzibą w Sitnej Górze 10, 83-300 Kartuzy. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Klub podkomorzego