Kanonkop Estate

Ta winnica w Stellenbosch wprowadziła na światową mapę win odmianę Pinotage - sztandarowe grono RPA. W czasie, gdy je głównie produkowano dla win niebutelkowanych Beyer Truter pokazał, że z tych gron można produkować pełne, eleganckie i z własnym charakterem wina. Ponad 60% upraw to krzaczaste nasadzenia Pinotage, znane ze swojej niskiej wydajności. Kanonkop pozostaje jedyną z najlepszych południowo-afrykańskich winnic, a niespokojny Truter ("człowieku, muszę ciągle mieć wyzwanie") obecnie produkuje w winnicy Bouwland również Pinotage w stylu win burgundzkich.


Kadette, Cape blend, 2020, Stellenosch, Kanonkop Estate

Mieszanka gron Pinotage(54%), Cabernet Sauvignon (34%) i Merlot (12%). Chociaż jest to wino z Nowego Świata, to posiada finezję i styl Starego. Wino o głębokim rubinowym kolorze z ..

66,00zł

Pinotage, 2020, Stellenbosch, Kanonkop Estate

Wyprodukowane z gron zbieranych z 60 letnich krzewów winnych. Posiada cudownie aromatyczny zapach z nutami czerwonej porzeczki, wiśni oraz cynamonu. Podniebienie odsłania jedwabistą taninową st..

176,00zł

Pinotage, Kadette, 2020, Stellenbosch, Kanonkop Estate

Wino o intensywnym, fioletowo-czerwonym kolorze. Posiada aromaty malin, truskawek i ciemnych śliwek, które są zrównoważone nutami słodkich przypraw, wanilii i giętkich tanin. Dojrzewało ..

77,00zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)