Pike & Joyce

Pike&Joyce Wines to projekt dwóch rodzin winiarskich. Rodzina Pike zajmuje się produkcją wina od wielu pokoleń, a rodzina Joyce zajmuje się pielęgnacją ich winnic od wielu lat. W 1997 roku złączyli siły i zaczęli produkować ciekawe wina w AdelaideHills (południowa Australia). Skupili się jedynie na odmianach, które lubią chłodniejszy klimat.


"Descente" Sauvignon Blanc, 2017, Adelaide Hills, Pike & Joyce

Adelaide Hills to najlepszy region w Australii do uprawy odmiany Sauvignon Blanc. Cytrusowe, orzeźwiające - pachnie owocami tropikalnymi. Pełne w ustach, z długim wytrawnym zakończeniem. Doskonałe z m..

63,00zł

"Rapide" Pinot Noir, 2016/2017, Adelaide Hills, Pike & Joyce

To eleganckie Pinot Noir pachnie malinami, truskawkami i wanilią (francuska beczka). W ustach lekkie, ale skoncentrowane - z posmakami truskawek, wiśni. Delikatne taniny idealnie podkreślają owocowy c..

73,00zł

"Sirocco" Chardonnay, 2015, Adelaide Hills, Pike & Joyce

Chardonnay jest kolejną odmianą po Sauvignon Blanc, która świetnie rośnie w Adelaide Hills. To delikatnie beczkowane Chardonnay jest złożone i pełne smaku. W ustach wyczuwalne morele i niuanse ..

73,00zł

ZIMOWA WYPRZEDAŻ !!! "Beurre Bosc" Pinot Gris, 2017, Adelaide Hills, Pike & Joyce - 38 %

To bardzo udany rocznik dla Pinot Gris w Adelaide Hills. Pachnie nektarynkami i brzoskwiniami, delikatnie mineralne. W ustach średnio ciężkie o smaku podobnym do aromatów, z wyczuwalną kwasowoś..

63,00zł 39,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)