Casa Santos Lima

Casa Santos Lima to rodzinna firma zajmującą się produkcją, butelkowaniem oraz sprzedażą portugalskich win. Swoim zasięgiem obejmuje 5 różnych regionów winiarskich w Portugalii : Lisboa, Algarve i Alentejo, Vinho Verde i Douro, zajmując tym samym ok. 400 hektarów winnic. Casa Santos Lima produkuje wina znane z doskonałego stosunku jakości do ceny, a około 90% ich całkowitej produkcji jest eksportowana do blisko 50 krajów na 5 kontynentach. Jest również największym producentem „Vinho Regional Lisboa” oraz „DOC Alenquer” i w ciągu ostatnich lat była jedną z najczęściej nagradzanych winnic portugalskich, w głównych krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich.


Al-Ria, 2016, Algarve, Casa Santos Lima

Al-Ria to wino o głębokim kolorze, z fioletowymi refleksami. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych, ciemnych owoców, dżemu i kwiatów. Na podniebieniu gładkie i aksamitne z niuansami ..

39,00zł

Colossal Reserva, 2015, Lisboa, Casa Santos Lima

Każdego roku, nowojorski magazyn winiarski Wine Spectator wybiera 100 najlepszych win za ostatnie 12 miesięcy, w oparciu o najlepszą jakość, wartość oraz jako najbardziej ekscytujące wino. Casa Santos..

39,00zł

Fernao Pires, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima

Niezwykle świeże i owocowe wino, które prezentuje elegancję i zrównoważoną kwasowość. Wino odzwierciedla wszystkie cechy typowe dla szczepu Fernao Pires. Posiada owocowy i świeży aromat...

34,00zł

Porrais, 2017, Douro, Casa Santos Lima

Wspaniale aromatyczne, świeże, wytrawne i chrupkie wino. Ukazuje przyjemne nuty cytrusowe i  kwiatowe oraz doskonałą kwasowość w ustach. Bardzo owocowe i mineralne, pokazuje charakter i intensywn..

38,00zł

Quid Pro Quo, 2015, Alentejano, Casa Santos Lima

Bardzo aromatyczne z nutami lawendy i fiołków. Wyjątkowe wino o głębokim, rubinowym kolorze oraz złożoności, którą trzeba docenić. Po długim okresie dojrzewania w beczkach dębowych, wino..

84,00zł

Quinta de Porrais, 2017, DOC Douro, Casa Santos Lima

To wino posiada doskonałą naturalną kwasowość i mineralność. W ustach jest bardzo świeże z aromatami oraz posmakami owoców cytrusowych, kwiatów i minerałów. Doskonały wybór..

41,00zł

Valcatrina red, 2016, Alentejano, Casa Santos Lima

Wino o głębokim rubinowym kolorze oraz dobrze skoncentrowanym bukiecie. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych czarnych owoców, połączony z nutami przypraw dzięki leżakowaniu w beczkach. Na ..

34,00zł

Viosinho, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima

Wino o jasno-żółtej barwie i złożonym aromacie kwiatowym z nutami owoców tropikalnych. Posiada dobrą strukturę, przyjemną kwasowość  oraz delikatne nuty owocowe, które zapewn..

38,00zł

Monte da Cacada, Alicante Bouchet, 2015, Alentejano, Casa Santos Lima

Do produkcji tego wina zostały użyte najlepsze grona alicante bouchet, które leżakowały przez 9 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wino o wspaniałej budowie, które..

63,00zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)