Casa Santos Lima

Casa Santos Lima to rodzinna firma zajmującą się produkcją, butelkowaniem oraz sprzedażą portugalskich win. Swoim zasięgiem obejmuje 5 różnych regionów winiarskich w Portugalii : Lisboa, Algarve i Alentejo, Vinho Verde i Douro, zajmując tym samym ok. 400 hektarów winnic. Casa Santos Lima produkuje wina znane z doskonałego stosunku jakości do ceny, a około 90% ich całkowitej produkcji jest eksportowana do blisko 50 krajów na 5 kontynentach. Jest również największym producentem „Vinho Regional Lisboa” oraz „DOC Alenquer” i w ciągu ostatnich lat była jedną z najczęściej nagradzanych winnic portugalskich, w głównych krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich.


Al-Ria, 2016, Algarve, Casa Santos Lima

Al-Ria to wino o głębokim kolorze, z fioletowymi refleksami. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych, ciemnych owoców, dżemu i kwiatów. Na podniebieniu gładkie i aksamitne z niuansami ..

41,00zł

Monte da Cacada, Alicante Bouchet, 2015/2016, Alentejano, Casa Santos Lima

Do produkcji tego wina zostały użyte najlepsze grona alicante bouchet, które leżakowały przez 9 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wino o wspaniałej budowie, które..

63,00zł

Pluma, Alvarinho, 2016, Minho, Casa Santos Lima

Wytwarzane z najbardziej popularnej odmiany uprawianej w regionie Minho. To wino o cytrynowym kolorze, świeżym i owocowym aromacie, z nutą marakuji i białych kwiatów. Na podniebieniu jest elega..

51,00zł

Porrais, 2017, Douro, Casa Santos Lima

Wspaniale aromatyczne, świeże, wytrawne i chrupkie wino. Ukazuje przyjemne nuty cytrusowe i  kwiatowe oraz doskonałą kwasowość w ustach. Bardzo owocowe i mineralne, pokazuje charakter i intensywn..

38,00zł

Quinta de Porrais, 2017, DOC Douro, Casa Santos Lima

To wino posiada doskonałą naturalną kwasowość i mineralność. W ustach jest bardzo świeże z aromatami oraz posmakami owoców cytrusowych, kwiatów i minerałów. Doskonały wybór..

41,00zł

Valcatrina red, 2017, Alentejano, Casa Santos Lima

Wino o głębokim rubinowym kolorze oraz dobrze skoncentrowanym bukiecie. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych czarnych owoców, połączony z nutami przypraw dzięki leżakowaniu w beczkach. Na ..

34,00zł

ZIMOWA WYPRZEDAŻ !!! Fernao Pires, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima - 26 %

Niezwykle świeże i owocowe wino, które prezentuje elegancję i zrównoważoną kwasowość. Wino odzwierciedla wszystkie cechy typowe dla szczepu Fernao Pires. Posiada owocowy i świeży aromat...

34,00zł 25,00zł

ZIMOWA WYPRZEDAŻ !!! Viosinho, 2016, Lisboa, Casa Santos Lima - 26 %

Wino o jasno-żółtej barwie i złożonym aromacie kwiatowym z nutami owoców tropikalnych. Posiada dobrą strukturę, przyjemną kwasowość  oraz delikatne nuty owocowe, które zapewn..

38,00zł 28,00zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)