Citra Vini


Montepulciano d’Abruzzo, Annata, Laus Vitae, DOC 2019, Abruzzo, Citra Vini

Wino o intensywne rubinowej barwie i zapachu czerwonych owoców, morwy, konfitury wiśniowej oraz fiołków. Wyczuwalne również niuanse wanilii, kakao, orzechów, skóry, ..

144,00zł

Montepulciano d’Abruzzo, Bisanzio, DOP 2022, Abruzzo, Citra Vini

Wino o czerwonej barwie z jasnofioletowymi refleksami. Posiada intensywny aromat z nutami morwy, wiśni, fiołków oraz przypraw. Na podniebieniu jest pełne i o dobrej strukturze, z gładkimi tanin..

42,00zł

Montepulciano d’Abruzzo, DOC Riserva Caroso, 2018,  Abruzzo, Citra Vini

Wino o intensywnej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Pięknie pachnie owocami morwy oraz wiśni. Dodatkowo wyczuwalne niezwykle złożone owocowe i balsamiczne aromaty, połączone z korzennymi niu..

94,00zł

Montepulciano d’Abruzzo, Ferzo Teate, DOP 2020, Abruzzo, Citra Vini

Wino o intensywnej rubinowej barwie z purpurowymi refleksami. Elegancki aromat z nutami czarnych wiśni, dzikich owoców, czarnego pieprzu, kakao i balsamicznymi niuansami. W smaku jest pełne i d..

72,00zł

Pecorino Superiore, DOP 2023, Abruzzo, Citra Vini

Wino o jasno-żółtej barwie z zielonymi refleksami. Posiada piękny kwiatowy i balsamiczny aromat z nutami akacji oraz szałwii. Pachnie też owocami tropikalnymi i ananasem. Na podniebieniu jest p..

62,00zł

Pecorino, Terre di Chieti, Bisanzio, IGT 2023, Abruzzo, Citra Vini

Wino o jasno-słomkowej barwie, z zielonkawymi refleksami. W zapachu jest kwiatowe i balsamiczne z nutą szałwii. Wyczuwalne również owoce tropikalne oraz ananasy. Na podniebieniu jest świeże, ar..

42,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)