Fabiano

Fabiano to rodzinna winnica niedaleko Werony, w której produkuje się szeroką gamę win w stylu tradycyjnie regionalnym, a także międzynarodowym. Wina Arcole z tej winnicy są doskonałe na przyjęcia i uroczystości, natomiast pozostałe regionalne klasyki, takie jak Bardolino, Valpolicella czy Soave to nader wykwintni przedstawiciele swoich gatunków.

"Nicola Fabiano" Valpolicella Classico Superiore, D.O.C., 2014/2015, Fabiano

Jest to kolejne klasyczne włoskie czerwone wino, wyprodukowane z mieszanki kilku starych włoskich gron. Bardzo dobry wybór do czerwonego mięsa lub potraw ze śmietanowymi sosami...

47,00zł

Amarone della Valpolicella, DOCG Classico, 2013/2014, Fabiano

Włoski klasyk. Grona są suszone na przewiewnych półkach przez dwa miesiące po zbiorze. Proces ten powoduje większą koncentrację cukru w gronach i umożliwia produkcję pełniejszego, bardziej gęst..

138,00zł

Argillaia, D.O.C., Lugana, 2011, Fabiano

Jest to nasze ulubione białe wino z małego regionu Lugana na południowym krańcu jeziora Garda. Wytwarzane jest z gron Trebbiano i posiada przyjemny aromat jak i dobrą równowagę pomiędzy owocem ..

69,00zł

Pinot Grigio, 2016, Fabiano

Jedno z klasycznych włoskich win. Jest lekkie, bardzo delikatne i aromatyczne, z nutami ananasa, limonki oraz miodu. Doskonałe do włoskich przystawek i sałatek.

36,00zł

Prosecco, Castello Sestiere 4357, Fabiano

Nazwane na cześć uliczki w Wenecji, gdzie rodzina Fabiano zaczęła pracę z winem. Posiada delikatnie owocowy i kwiatowy bukiet połączony z nutami jabłek, gruszek i cytrusów. Jest przyjemne, lekk..

39,00zł

Valpolicella D.O.C. Classico Superiore Ripasso, 2014, Fabiano

Ripassato to proces, podczas którego grona są najpierw suszone, a potem prasowane i fermentowane. Skutkiem tego otrzymujemy wino o gęstej strukturze, wyższej zawartości alkoholu oraz odznaczają..

68,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)