Fabiano

Fabiano to rodzinna winnica niedaleko Werony, w której produkuje się szeroką gamę win w stylu tradycyjnie regionalnym, a także międzynarodowym. Wina Arcole z tej winnicy są doskonałe na przyjęcia i uroczystości, natomiast pozostałe regionalne klasyki, takie jak Bardolino, Valpolicella czy Soave to nader wykwintni przedstawiciele swoich gatunków.


"Nicola Fabiano" Valpolicella Classico Superiore, D.O.C., 2018, Fabiano

Jest to kolejne klasyczne włoskie czerwone wino, wyprodukowane z mieszanki kilku starych włoskich gron. Bardzo dobry wybór do czerwonego mięsa lub potraw ze śmietanowymi sosami...

49,00zł

Amarone della Valpolicella, DOCG Classico, 2015, Fabiano

Włoski klasyk. Grona są suszone na przewiewnych półkach przez dwa miesiące po zbiorze. Proces ten powoduje większą koncentrację cukru w gronach i umożliwia produkcję pełniejszego, bardziej gęst..

148,00zł

Argillaia, D.O.C., Lugana, 2018, Fabiano

Jest to nasze ulubione białe wino z małego regionu Lugana na południowym krańcu jeziora Garda. Wytwarzane jest z gron Trebbiano i posiada przyjemny aromat jak i dobrą równowagę pomiędzy owocem ..

74,00zł

Pinot Grigio, 2019, Veneto, Fabiano

Jedno z klasycznych włoskich win. Jest lekkie, bardzo delikatne i aromatyczne, z nutami ananasa, limonki oraz miodu. Doskonałe do włoskich przystawek i sałatek.

38,00zł

Prosecco, Castello Sestiere 4357, Fabiano

Nazwane na cześć uliczki w Wenecji, gdzie rodzina Fabiano zaczęła pracę z winem. Posiada delikatnie owocowy i kwiatowy bukiet połączony z nutami jabłek, gruszek i cytrusów. Jest przyjemne, lekk..

41,00zł

Valpolicella D.O.C. Classico Superiore Ripasso, 2017, Fabiano

Ripassato to proces, podczas którego grona są najpierw suszone, a potem prasowane i fermentowane. Skutkiem tego otrzymujemy wino o gęstej strukturze, wyższej zawartości alkoholu oraz odznaczają..

75,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)