Fabiano

Fabiano to rodzinna winnica niedaleko Werony, w której produkuje się szeroką gamę win w stylu tradycyjnie regionalnym, a także międzynarodowym. Wina Arcole z tej winnicy są doskonałe na przyjęcia i uroczystości, natomiast pozostałe regionalne klasyki, takie jak Bardolino, Valpolicella czy Soave to nader wykwintni przedstawiciele swoich gatunków.


"Nicola Fabiano" Valpolicella Classico Superiore, D.O.C., 2022, Fabiano

Jest to kolejne klasyczne włoskie czerwone wino, wyprodukowane z mieszanki kilku starych włoskich gron. Bardzo dobry wybór do czerwonego mięsa lub potraw ze śmietanowymi sosami. Najlepsze wi..

71,00zł

Amarone della Valpolicella, DOCG Classico, 2019, Fabiano

Włoski klasyk. Grona są suszone na przewiewnych półkach przez dwa miesiące po zbiorze. Proces ten powoduje większą koncentrację cukru w gronach i umożliwia produkcję pełniejszego, bardziej gęst..

199,00zł

Prosecco, Castello Sestiere 4357, Fabiano

Nazwane na cześć uliczki w Wenecji, gdzie rodzina Fabiano zaczęła pracę z winem. Posiada delikatnie owocowy i kwiatowy bukiet połączony z nutami jabłek, gruszek i cytrusów. Jest przyjemne, lekk..

52,00zł

Valpolicella D.O.C. Classico Superiore Ripasso, 2021/2022, Fabiano

Ripassato to proces, podczas którego grona są najpierw suszone, a potem prasowane i fermentowane. Skutkiem tego otrzymujemy wino o gęstej strukturze, wyższej zawartości alkoholu oraz odznaczają..

84,00zł

„I Fondatori” Amarone della Valpolicella, DOCG Riserva, 2017, Veneto, Fabiano

Amarone Fondatori to wino, które pochodzi z antycznej serii. Jest to limitowana produkcja, którą Nicola Fabiano  zadedykował swojemu dziadkowi Francesco oraz jego ojcu Sergio, kt&oa..

326,00zł

„Negraro” Rosso Veronese, 2022, IGT – Leggero Appassimento, Veneto, Fabiano

Produkowane z częściowo suszonych winogron (proces Appassimento). Wzrost koncentracji i bogactwa owoców nadaje głębi delikatnym aromatom dojrzałych wiśni i słodkich przypraw. Na podniebieniu je..

62,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)