Fabiano

Fabiano to rodzinna winnica niedaleko Werony, w której produkuje się szeroką gamę win w stylu tradycyjnie regionalnym, a także międzynarodowym. Wina Arcole z tej winnicy są doskonałe na przyjęcia i uroczystości, natomiast pozostałe regionalne klasyki, takie jak Bardolino, Valpolicella czy Soave to nader wykwintni przedstawiciele swoich gatunków.


"Nicola Fabiano" Valpolicella Classico Superiore, D.O.C., 2019/2020, Fabiano

Jest to kolejne klasyczne włoskie czerwone wino, wyprodukowane z mieszanki kilku starych włoskich gron. Bardzo dobry wybór do czerwonego mięsa lub potraw ze śmietanowymi sosami. Najlepsze wi..

69,00zł

Amarone della Valpolicella, DOCG Classico, 2018/2019, Fabiano

Włoski klasyk. Grona są suszone na przewiewnych półkach przez dwa miesiące po zbiorze. Proces ten powoduje większą koncentrację cukru w gronach i umożliwia produkcję pełniejszego, bardziej gęst..

189,00zł

Prosecco, Castello Sestiere 4357, Fabiano

Nazwane na cześć uliczki w Wenecji, gdzie rodzina Fabiano zaczęła pracę z winem. Posiada delikatnie owocowy i kwiatowy bukiet połączony z nutami jabłek, gruszek i cytrusów. Jest przyjemne, lekk..

49,00zł

Sant’Angela, Lugana, D.O.C. 2022, Veneto, Fabiano

Wino o jasno-słomkowym kolorze. Jest świeże, aromatyczne i pełne tropikalnych owoców (banan, papaja), uzupełnione niuansami szałwii. Posiada dobrą strukturę o mineralnych charakterze. Doskonałe..

69,00zł

Valpolicella D.O.C. Classico Superiore Ripasso, 2021, Fabiano

Ripassato to proces, podczas którego grona są najpierw suszone, a potem prasowane i fermentowane. Skutkiem tego otrzymujemy wino o gęstej strukturze, wyższej zawartości alkoholu oraz odznaczają..

82,00zł

„I Fondatori” Amarone della Valpolicella, DOCG Riserva, 2017, Veneto, Fabiano

Amarone Fondatori to wino, które pochodzi z antycznej serii. Jest to limitowana produkcja, którą Nicola Fabiano  zadedykował swojemu dziadkowi Francesco oraz jego ojcu Sergio, kt&oa..

326,00zł

„Negraro” Rosso Veronese, 2022, IGT – Leggero Appassimento, Veneto, Fabiano

Produkowane z częściowo suszonych winogron (proces Appassimento). Wzrost koncentracji i bogactwa owoców nadaje głębi delikatnym aromatom dojrzałych wiśni i słodkich przypraw. Na podniebieniu je..

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)