Jules Taylor

Nowozelandzkie wina Sauvignon Blanc uznawane są za jedne z najlepszych, a to oznacza że Jules Taylor w 2007 roku wyprodukowała prawdopodobnie najlepsze na świecie Sauvignon Blanc. Młoda, uznana mistrzyni winiarska w 2007 roku zdobyła puchar Air New Zealand Sauvignon Blanc. Nagrody winiarskie Air New Zealand należą do najbardziej prestiżowych, a na konkurs Sauvignon Blanc wpłynęło kilkaset zgłoszeń. Jules, która spędziła trochę czasu jako mistrz winiarski w Piemoncie i Australii, jest obecnie głównym mistrzem winiarskim w winnicach Kim Crawford i Nobilo – dwóch największych producentach wina w Nowej Zelandii. Wina z własną etykietą zaczęła produkować kilka lat temu, zyskując sporo lokalnego i międzynarodowego uznania.

Gruner Veltliner, Marlborough, 2014, Jules Taylor

To wino z Marlborough ma w sobie całą elegancję Starego Świata. Posiada jasno-żółtą barwę. Wino o delikatnie perfumowanym aromacie, w którym wyczuwalne są zielone jabłka, białe nektarynki oraz kwiaty ..

75,00zł

OTQ Sauvignon Blanc, 2015, Marlborough, Jules Taylor

Seria win OTQ to wraz umiejętności winiarskich Jules Taylor i jej wizji, aby stworzyć wina, które oddają charakter miejsca, z którego pochodzą. Sauvignon Blanc OTQ jest produkowane wyłącznie z najlep..

99,00zł

Pinot Gris, Marlborough, 2015, Jules Taylor

Wino o słoneczno-słomkowym kolorze z aromatami gałki muszkatołowej, toffi i dojrzałej azjatyckiej gruszki. Kremowe na podniebieniu, dobrze zaokrąglone i o dobrej kwasowości.   ..

75,00zł

Rose, Gisborne, 2016, Jules Taylor

To wspaniałe różowe wino eksponuje świeże aromaty malin, truskawek i czerwonych wiśni. Na podniebieniu jest świeże i soczyste z posmakami czerwonych owoców. Ładnie wyważone o owocowym zakończeniu. Naj..

75,00zł

Sauvignon Blanc, Marlborough, 2016, Jules Taylor

To wspaniałe Sauvignon Blanc oddaje prawdziwy charakter regionu Marlborough. Eksplozja aromatów owoców tropikalnych : marakuji, grejpfruta i białej nektarynki z pięknymi, ziołowymi nutam..

75,00zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)