Jules Taylor

Nowozelandzkie wina Sauvignon Blanc uznawane są za jedne z najlepszych, a to oznacza że Jules Taylor w 2007 roku wyprodukowała prawdopodobnie najlepsze na świecie Sauvignon Blanc. Młoda, uznana mistrzyni winiarska w 2007 roku zdobyła puchar Air New Zealand Sauvignon Blanc. Nagrody winiarskie Air New Zealand należą do najbardziej prestiżowych, a na konkurs Sauvignon Blanc wpłynęło kilkaset zgłoszeń. Jules, która spędziła trochę czasu jako mistrz winiarski w Piemoncie i Australii, jest obecnie głównym mistrzem winiarskim w winnicach Kim Crawford i Nobilo – dwóch największych producentach wina w Nowej Zelandii. Wina z własną etykietą zaczęła produkować kilka lat temu, zyskując sporo lokalnego i międzynarodowego uznania.


'The Better Half', Pinot Noir, 2019/2020, Marlborough, Jules Taylor

Ten owocowy Pinot Noir odzwierciedla wspaniały aromat czereśni, czarnych śliwek, czerwonych malin i żurawin, który stopniowo się otwiera, aby ujawnić subtelne nuty suszonego tymianku oraz kakao..

75,00zł

'The Better Half', Sauvignon Blanc, 2020, Marlborough, Jules Taylor

Aromaty brzoskwinii, moreli i nektarynki przeplatają się z nutami czarnego bzu. To chrupkie i charakterystyczne Sauvignon Blanc z Marlborough posiada cytrusowe posmaki na podniebieniu oraz warstwy owo..

54,00zł

Gruner Veltliner, Marlborough, 2020, Jules Taylor

Wino o orzeźwiającym aromacie cytryn, białych brzoskwiń oraz delikatnym waniliowym akcencie. Na podniebieniu urzeka również posmakami cytryn, białych brzoskwiń z delikatną nutą wanilii oraz bia..

79,00zł

OTQ Sauvignon Blanc, 2018, Marlborough, Jules Taylor

Seria win OTQ to wyraz umiejętności winiarskich Jules Taylor i jej wizji, aby stworzyć wina, które oddają charakter miejsca, z którego pochodzą. Sauvignon Blanc OTQ jest produkowane wył..

107,00zł

Pinot Noir, 2020, Marlborough, Jules Taylor

To Pinot Noir posiada bogaty aromat czereśni, czarnych śliwek oraz malin, połączony z nutami przypraw cynamonowych. Wino ukazuje bogatą  koncentrację smaku z ładnym akcentem kwasowości. Na podnie..

89,00zł

Sauvignon Blanc, 2020, Marlborough, Jules Taylor

To wspaniałe Sauvignon Blanc oddaje prawdziwy charakter regionu Marlborough. Eksplozja aromatów owoców tropikalnych : marakuji, grejpfruta i białej nektarynki z pięknymi, ziołowymi nutam..

79,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)