Liban

Wina z Libanu. Dowiedz się więcej na temat libańskich win. 


GinBey, Gin, NV, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

GinBey jest owocem długich lat ciężkiej pracy winiarza Faouzi Issa, który doświadczenie w gorzelnictwie zdobył jako producent wiodącej marki Arak. Gin jest destylowany w winnicy Domaine des Tou..

125,00zł

Marquis des Beys, Chardonnay, 2018/2019, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Wspaniałej jakości Chardonnay. To wino doskonale odzwierciedla charakter miejsca, z którego pochodzi – dolina Bekaa Valley, której terroir składa się głównie z wapiennych gl..

125,00zł

Marquis des Beys, Syrah/Cabernet Sauvignon, 2015, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Każdego roku starannie są wybierane grona z najlepszych parceli w winnicy, aby stworzyć to doskonałe wino, które jest znakomitym ambasadorem tego, co może zaoferować Liban. Ciemno purpurowe w k..

125,00zł

Rose, 2022, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Rosé to mieszanka gron Cinsault, Syrah i Tempranillo. Winogrona są uprawiane na glebach piaszczystych i gliniasto-wapiennych, są ręcznie zbierane i fermentowane przy użyciu rodzimych drożdży w ..

59,00zł

Syrah du Liban, 2016, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Syrah jest charakterystycznym szczepem regionu śródziemnomorskiego. Dzięki unikalnemu terroir w Libanie, powstało wino, które łączy w sobie eleganckie nuty kwiatowe oraz bogate nuty przy..

212,00zł

Syrah/Cabernet Sauvignon, 2021, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Szlachetne połączenie odmiany Syrah i Cabernet Sauvignon. Posiada głęboki rubinowy kolor z niezwykle wyrazistymi aromatami wiśni, drewna cedrowego, rozmarynu i goździków. Uwodzi ..

59,00zł

Vieilles Vignes, Carignan, 2019, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Szczep Carignan jest uprawiany w Dolinie Bekaa od ponad dwóch stuleci i w połączeniu z libańskim terroir, okazał się pełną harmonii odmianą. Carignan Vieilles Vignes to aromatyczne i wyraziste..

88,00zł

Vieilles Vignes, Cinsault, 2019, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Szczep Cinsault był uprawiany w dolinie Bekaa od połowy XIX wieku, zanim stał się importowaną odmianą. W 2014 roku winnica Domaine des Tourelles postanowiła wskrzesić ten szczep, wyszukując bardzo sta..

97,00zł

Vieilles Vignes, Marweh & Obeidi, 2021, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Wino wyprodukowane z mieszanki dwóch rdzennych, libańskich odmian - Marweh i Obeidei - które prawdopodobnie wywodzą się jeszcze z czasów fenickich. Do produkcji wina Vieilles Vign..

88,00zł

Viognier/Chardonnay/Muscat, 2022, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles

Uwodzi aromatami owoców egzotycznych, głównie białych brzoskwiń z wysublimowanym zapachem jaśminu - dzięki odmianie Muscat. Jest świeże i pełne brzoskwiniowych oraz morelowych posmak&oac..

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)