Sklep w Gdyni

sklep winiarski wine express

W naszym składzie wina w Gdyni znajdziesz setki różnych etykiet i atrakcyjne rabaty, a zakupy będą łatwiejsze i przyjemniejsze, niż możesz się spodziewać.

Po pierwsze, mamy prywatny parking, na który wjedziesz łatwo skręcając z głównej ulicy, więc koniec z noszeniem ciężkich kartonów - nasza obsługa z przyjemnością pomoże w zapakowaniu zakupów do samochodu.

Po drugie, w ciągu 25 lat importu i dystrybucji wina stworzyliśmy jedną z najszerszych i najlepszych ofert na polskim rynku.

Ponadto nasze wina importujemy bezpośrednio z najznakomitszych rodzinnych winnic na świecie. Każdą z nich odwiedziliśmy osobiście, między nami nie stoi żaden pośrednik, unikamy wiec nakładania dodatkowych marż.

Wreszcie, w osobach Lili i Wojtka możemy się pochwalić prawdopodobnie jednym z najsympatyczniejszych i najbardziej kompetentnych zespołów sprzedażowych jaki kiedykolwiek spotkasz. Są w sklepie tylko dla Ciebie - pomogą, wyjaśnią i zasugerują właściwe etykiety w oparciu o indywidualne preferencje. I powitają Cię ponownie, kiedy - czego jesteśmy pewni - wrócisz do nas jako zadowolony klient.

 

Sklep jest czynny od godziny 10.30 do 19.00 od poniedziałku do piątku i od 10.00 do 17.00 w soboty.

Telefon: 58 620 08 17

E-mail: sklep@wine-express.pl

Adres: ul. Światowida 52, Gdynia