Encostas d'Alqueva


Jose Piteira Branco, 2016, D.O.C. Alentejo, Encostas d'Alqueva NowośćNew

Wysokie temperatury na południu Alentejo wpłynęły wyraźnie na charakter tego wina – znajdziemy w nim sporo ciała, dużo dojrzałych brzoskwiń i moreli, wanilię. W ustach jedwabiste, o niewysokiej ..

36,00zł

Jose Piteira Tinto, 2016, D.O.C. Alentejo, Encostas d'Alqueva NowośćNew

Bardzo owocowe, niebeczkowane wino czerwone z Alentejo; barwa głęboka, ciemnoczerwona, dominują ciemne owoce o nieco dżemowym charakterze osadzone w złożonej, solidnej strukturze. Finisz długi i satys..

36,00zł

Quinta Vale de Fornos, Touriga Nacional, Reserva, 2015, Alentejo, Encostas d'Alqueva NowośćNew

Quinta Vale de Fornos jest jednym z najstarszych i najważniejszych producentów wina w regionie Tejo. W zacisznej części tego regionu powstaje szlachetna odmiana Touriga Nacional. Wino posiada n..

66,00zł

Jose Piteira, Grande Escolha, 2016, DOC Alentejo, Encostas d'Alqueva NowośćNew

To ciekawe, bardzo owocowe wino z Alentejo fermentowało w małych kadziach w dość wysokiej temperaturze, co nadało mu solidnej struktury. Oprócz głębokiego, rubinowego koloru wyróżnia je ..

47,00zł

Jose Piteira, Vinho de Talha, 2017, D.O.C. Alentejo, Encostas d'Alqueva NowośćNew

Tradycja produkcji tego wina sięga 2000 lat wstecz, do czasów gdy na tych terenach wino w glinianych amforach fermentowali Rzymianie. Wykorzystując tę antyczną metodę Jose Piteira tworzy Vinho ..

74,00zł

Moreto-Oak, 2015, D.O.C. Alentejo, Ecostas d'Alqueva NowośćNew

Wino wyprodukowane ze szczepu Moreto, który od setek lat jest uprawiany w regionie Alentejo, a na lewym brzegu rzeki Gwadiany, znaleźć można jeszcze parcele ze starymi, nieszczepionymi winorośl..

79,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)