Domaine des Tourelles

Założona w 1868 r., Domaine Les Tourelles jest drugą, najstarszą winnicą w Libanie. Jest również jedną z najlepszych winnic, produkującą wysoko nagradzane wina, z gron uprawianych na górskich stokach, niedaleko Chtaura w dolinie Bekaa. Winiarzem tej winnicy jest młody, pełen energii oraz entuzjazmu, Faouzi Issa, który studiował we Francji. Londyński The Financial Times, określił Domaine Les Tourelles mianem najbardziej uwodzicielskiej winnicy. My to potwierdzamy. Byliśmy tam na początku 2013 roku i od razu zdecydowaliśmy się zaimportować pełną gamę win do Polski.


Syrah du Liban, 2011, Domaine des Tourelles

Jest pełne i owocowe, ale dopiero po pierwszym łyku pokazuje swoją wielkość poprzez bogate nuty przypraw i kwiatów oraz dobrą równowagę. Winnica położona jest wysoko w górach, co ..

199,00zł

Syrah/Cabernet Sauvignon, 2014, Domaine des Tourelles

Szlachetne połączenie odmiany Syrah i Cabernet Sauvignon. Uwodzi aromatami leśnych owoców. Wino o bardzo owocowym charakterze z jedwabistymi taninami.

52,00zł

Syrah/Cabernet Sauvignon/Cinsault, 2017, Domaine des Tourelles

Pachnie poziomkami. W ustach bardzo świeże i owocowe. To eleganckie różowe wino idealnie pasuje do libańskiej kuchni oraz pikantnych potraw. Wspaniałe wino na letnie kolacje na tarasie...

52,00zł

Viognier / Chardonnay / Muscat, 2015, Domaine des Tourelles

To białe wino wyróżnia się aromatami ananasa i innych owoców tropikalnych. To średniej budowy, zrównoważone wytrawne wino ze świetnym finiszem. Pasuje do ryb oraz świetnie sprawdza się jako aperitif. ..

52,00zł

Zimowa wyprzedaż -23% Marquis des Beys, Syrah/Cabernet Sauvignon, 2011, Domaine des Tourelles - 23 %

Parcele starszych krzewów Syrah i Cabernet Sauvignon zostały specjalnie stworzone, by tworzyć to wyjątkowe wino, które zdobyło wiele medali, m.in. srebro w International Wine and Spirits..

116,00zł 89,00zł

Zimowa wyprzedaż -23% Chardonnay, Marquis des Beys, 2015, Bekaa Valley, Domaine des Tourelles - 23 %NowośćNew

Wspaniałej jakości Chardonnay. To wino doskonale odzwierciedla charakter miejsca, z którego pochodzi – dolina Bekaa Valley, której terroir składa się głównie z wapiennych gl..

116,00zł 89,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)