Franco Conterno


Barbera d'Alba Superiore DOC, 2019, Piemont, Franco Conterno

Wino pochodzi z winnic w Monforte d’Alba, Barolo, Novello i Madonna di Como, gdzie tereny są bardzo strome i bogate w glinę. Dojrzewało przez 12 miesięcy w dębowych baryłkach i beczkach. Posia..

69,00zł

Barolo, Panerole, DOCG, 2015/2016, Piemont, Franco Conterno

Wino pochodzi z Panerole Cru, usytuowanym w regionie Novello. Dojrzewało przez 30 miesięcy w beczkach dębowych. Posiada intensywną, granatową barwę oraz bogaty i złożony bukiet. Mocne, zdecydowane tan..

189,00zł

Barolo, Riserva DOCG, Sette7anni, 2010, Piemont, Franco Conterno, Włochy NowośćNew

Produkowane wyłącznie w najlepszych rocznikach, z owoców, które pochodzą z najważniejszych i najlepszych parceli takich jak Bussia, Panerole czy Pugnane, zlokalizowanych odpowiednio w Mo..

374,00zł

Dolcetto, d'Alba DOC, 2019, Piemont, Franco Conterno

Wino pochodzi z obszarów Monforte d’Alba, Barolo i Novello, gdzie gleba jest bogata w glinę i trudna w uprawie. Zamiast dojrzewania w beczce, fermentacja odbywała się w stalowych zbiornik..

54,00zł

Langhe Freisa, DOC, 2019, Piemont, Franco Conterno

Freisa to tętniące życiem czerwone wino, które idealnie komponuje się z salami. Delikatnie musujące z nutami wiśni, malin oraz czarnych przypraw. Na podniebieniu jest świeże, harmonijne, o pięk..

59,00zł

Langhe Nascetta, DOC, 2019, Piemont, Franco Conterno

Wino o bogatym aromacie z nutami ananasa, kwiatu pomarańczy, owoców egzotycznych, banana i miodu. Dojrzewało w beczkach stalowych przez 5 miesięcy. Doskonałe jako aperitif oraz do potraw z ryb ..

76,00zł

Roero Arneis, DOCG, 2019, Piemont, Franco Conterno

Wino o jasno-słomkowym kolorze z zielonymi refleksami. Bogaty owocowy bukiet nutami moreli oraz białych owoców. W smaku jest intensywne z pikantnym, słodkim finiszem. Doskonałe do przystawek or..

59,00zł

Tavola Rosato, 2018/2019, Piemont, Franco Conterno

Wino o intensywnym różowym kolorze. Posiada bogaty i złożony aromat kwiatów, czerwonych owoców połączony z delikatnymi nutami drewna. Bardzo aromatyczne w smaku, o dobrej kwasowoś..

59,00zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)