Senorio de Barahonda

Ta rodzinna firma, założona w 1925 r., z producenta mainstreamowych win, stała się winnicą produkującą wytworne, często nagradzane wina. Senorio de Barahonda jest położona w maleńkim regionie Yecla, na samej północy Murcii. Dzięki położeniu wysoko nad poziomem morza, po paląco gorących dniach w lecie następują dużo chłodniejsze noce. To sprzyja produkcji gron, które są owocowe, ale nie dżemowe. Winnica produkuje zadziwiające wina z gron monastrell, syrah oraz cabernet sauvignon. Senorio de Barahonda posiada także centrum dla gości oraz wspaniałą restaurację, które warto odwiedzić będąc w okolicy.


Monastrell, 2016, Yecla, Senorio de Barahonda

Młode wino o wspaniałym wiśniowym kolorze. Wyprodukowane w 100% z gron Monastrell, pochodzących z najlepszych parceli w winnicy. Wino odsłania  typowe dla tej odmiany dojrzałe aromaty owocowe. Je..

34,00zł

Monastrell, Summum, 2015, Yecla, Senorio de Barahonda

Wytwarzane z nie szczepionych gron Monastrell, jest to limitowana produkcja 2,050 butelek. Posiada intensywne, ale gładkie owocowe posmaki z przypieczonym dębem i wanilią pochodzącą z beczek. Powinno ..

79,00zł

Monastrell/Syrah, Barrica, 2014, Yecla, Senorio de Barahonda

To intensywne wino jest bardzo owocowe, a podkreśla jego jakość idealnie wkomponowane niuanse beczkowe. Spędziło sześć miesięcy w beczkach z francuskiego dębu i leżakowało cały następny rok zanim je w..

39,00zł

Organic, Monastrell/Syrah, 2014, Yecla, Senorio de Barahonda

W ekologicznych winnicach Senorio de Barahonda uprawiane są 40 letnie winorośle Monastell oraz 20 letnie winorośle Syrah. Najlepsze grona są starannie selekcjonowane i oddzielnie przetwarzane. Gdy fer..

49,00zł

Verdejo, Blanco, 2016, Yecla, Senorio de Barahonda

Wino o jasno-żołtej barwie z zielonymi refleksami. Wyraźnie wyczuwalne owoce tropikalne z cytrusowymi nutami. Intensywne aromaty, świeżość i elegancja na podniebieniu oraz długie zakończenie z charakt..

36,00zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)