Czerwone wytrawne wina do 35 zł


Clos de Nits Crianca, 2013, D.O. Montsant, Cellers Unio

Wino o głębokiej czerwonej barwie z fioletowymi refleksami. Oferuje elegancki aromat dojrzałych czerwonych owoców, z delikatnymi niuansami dębu i mineralnych nut. W ustach jest dobrze zbudowane..

33,00zł

Jose Piteira Tinto, 2016, D.O.C. Alentejo, Encostas d'Alqueva

Bardzo owocowe, niebeczkowane wino czerwone z Alentejo; barwa głęboka, ciemnoczerwona, dominują ciemne owoce o nieco dżemowym charakterze osadzone w złożonej, solidnej strukturze. Finisz długi i satys..

36,00zł

Joven, Red, 2017, Rioja, Bello Berganzo

Wino o rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Posiada wyrazisty aromat z nutami jeżyn i dobrą równowagą na podniebieniu. Jest wiernym przedstawicielem maceracji węglowej, która jest..

36,00zł

Joven, Red, 2018, Rioja, Luis Canas

Przyjemnie świeże, młode wino, pełne czerwonych owoców i o dobrej kwasowości. Wytwarzane z Tempranillo z niewielkim dodatkiem gron Viura (10 procent), aby wzmocnić bukiet. To łatwe do picia win..

34,00zł

Valcatrina red, 2018, Alentejano, Casa Santos Lima

Best seller 2019 w Hotelu Bristol ! Wino o głębokim rubinowym kolorze oraz dobrze skoncentrowanym bukiecie. Posiada bogaty aromat z nutami dojrzałych czarnych owoców, połączony z nutami przypr..

36,00zł

Gabbiano Rosso, Sangiovese/Cabernet, 2019, Puglia, Cantine Teanum NowośćNew

Średniej ciężkości wino, pełne wiśniowych i malinowych nut zarówno w bukiecie jak i na podniebieniu oraz o przyjemnym, aksamitnym zakończeniu.  To idealne wino do dań z grilla w letni..

35,00zł

Novantaceppi, Montepulciano d’Abruzzo, D.O.C., 2019, Latentia Winery NowośćNew

Przyjemne Montepulciano z Abruzji o pięknej, ciemnoczerwonej barwie oraz aromacie ciemnych owoców leśnych. Jego delikatny aromat i ładnie zaokrąglone taniny sprawiają, że jest to idealne wino n..

36,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)